BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Firmamız

EKBPROJE.COM 

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile birleştiren ekbproje.com, 2008 yılında inşaat ve proje alanda kurulmuştur.  Ekbproje.com üzerinden Türkye geneli Yapınıza ait Enerji Kimlik Belgesi hazırlama ve uzman ekip ile EKB Bayiliği vermektedir.

Yapıların enerji sınıflandırması olarak ta adlandırılan EKB Uzmanlarımız, Elektik Mühendisi, Makina ve İnşaat mühendislerinden oluşmaktadır. Ekb Belgesi hazırlanırken her üç uzmanlarımızın denetimden geçirilerek beptr.bep.gov.tr online web sitesi üzerinden onay için gönderilir. Onay alındıktan sonra Ekb belgeniz hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir.  Online Ekb rehberiniz!

Sanayi ve Ticari işletmelerde(Otel, AVM, Rezidasns V.B.) enerji kimlik belgesi hizmeti, enerji yöneticiliği istihdam etmek ve enerji etütü yapmak. Ülkemizin enerjisinin %70'i yabancı kaynaklardan temin ettiğini bilerek daha verimli nasıl enerji kullanabiliriz diye mühendislerimiz hesap yapmaktadır. Kullanacağımız makinalar ve cihazların seçimini doğru seçilmesinde önemli rol oynayan etüt çalışmalarında işletmecilere Verimliliği Artırıcı Projeler(VAP) hazırlamaktadır. Bu proje ile tasarruflu değil verimli enerji kullanmış oluruz. Zira biliyoruz ki aynı kaliteyi daha az enerji harcayarak elde ettiğimizde enerjiyi verimli kullanmış olacağız. 

ENERJİ, gerek mevcut durumu analiz etmek ve gerekse danışmanlık hizmeti veren bir MÜHENDİSLİK firmasıyız. Bizimle duygularınızı paylaşabilirsiniz.

DESTEK MERKEZİ

E-mail: info@ekbproje.com

 

 

Hızlı ve güvenilir bir şekilde ENERJİ KİMLİK BELGENİZİ bir gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

İster kapıda ödeme fırsatı isterseniz Havale veya Eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EKBPROJE.COM - MY PROFESYONEL ENERJİ LTD. ŞTİ.

EKB TALEP FORMU