BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Denizli Enerji Kimlik Belgesi

Ege bölgesinde yer alan, ticaret, ihracat ve sanayi merkezi olarak ifade edilen Denizli ili, 12.000 km2 yüzölçümüne ve 2014 verilerine göre 978 bin nüfusa sahiptir. İl genelinde nüfusa oranla birçok konut projesi yer almaktadır. Projelerin geneli apartman ve müstakil konutlardan oluşmak ile birlikte, ticaret hacmine bağlı olarak, ofis gibi iş yerleri de bulunmaktadır. Turizm açısından ayrı bir yere sahip olan Denizli ilinde, geçici nüfus oranının karşılanması maksadı ile otel tipinde konutlarda yer almaktadır.

^^ Enerji Kimlik Belgesi Başvuru Yapmak İçin:  EkbProje.com Denizli Şubesi^^

Tel: 0505 033 1216 yada 0850 304 1216 ile info@ekbproje.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Denizli Konut Projeleri

Denizli ili içerisinde ihtiyaç duyulan konut talebinin karşılanması maksadı ile inşaat sektörünün temsilcileri tarafından, çeşitli tipte konut projeleri üretilmekte ve hayata geçirilmektedir. Müstakil konut ve toplu konut olarak sınıflandırılan projeler içerisinde Toki tarafından yapılan Toki konut projeleri de yer almaktadır.

İnşaat firmaları tarafından ya da Toki tarafından gerçekleştirilen projeler, yeni yapı statüsünde bulunan binalar arasında yer almaktadır. Bu projelerin yapım aşamasında il genelinde bulunan yapı denetim heyetleri ilgili kanun ve ilgili yönetmelikler dahilinde yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir. Binaların ve tesislerin her türlü inşaat aşamasını kalıptan demire, izolasyondan ısı verimliliğine kadar her alanda denetime tabi tutan yapı denetim heyetleri, il içerisinde faaliyet gösteren seçkin temsilcilerdir.

Bilindiği üzere 5627 sayılı enerji verimliliği kanunu ile ve bu kanuna bağlı olan enerji performansı yönetmeliği ile binalarda enerji kimlik belgesi alınması yasal zorunluluk haline getirilmiştir. Yeni yapılarda enerji kimlik belgesi almak zorunlu kılınmış ve bu belgeyi almayan yapılara, ruhsat verilme işlemi iptal edilmiştir. Ayrıca Denizli genelinde bulunan eski binalarında, 2017 yılından itibaren enerji kimlik belgesi alması zorunlu hale getirilmiştir.

Denizli Enerji Kimlik Belgesi

Denizli Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Denizli enerji kimlik belgesi tüm ülke genelinde olduğu gibi web sitemiz aracılığı ile ister telefon görüşmesi neticesinde, ister ise site üzerinden online olarak işletmemiz aracılığı ile alınmaktadır. Bünyemizde bulunan ve enerji kimlik belgesi konusunda uzman olan ekibimiz tarafından, yapınızın özellikleri bina enerji performansı sistemine girilmekte ve bu sistem sayesinde enerji kimlik belgeniz kısa sürede hazırlanarak onaya sunulmaktadır. Onay alınır alınmaz, enerji kimlik belgeniz kargo aracılığı ile adresinize gönderilmektedir. Sunduğumuz enerji kimlik belgesi hazırlama işlemleri bir gün içerisinde uzman kadrolarımız tarafından tamamlanmaktadır.

Denizli Enerji Kimlik Belgesi Fiyatları

Denizli ili genelinde kayıtlı olan 7144 projeden 5554 apartmana enerji kimlik belgesi, 390 ofise enerji kimlik belgesi, 65 eğitim kurumuna enerji kimlik belgesi, 20 otele enerji kimlik belgesi, 30 hastane, 5 rezidans ve 8 avm enerji kimlik belgesi tarafımızca hazırlanarak ilgililere teslim edilmiştir.

Denizli enerji kimlik belgesi fiyatları için, firmamız ile irtibata geçmeniz ve gerekli olan bilgileri personelimizden talep etmeniz, yasal sorumluluklarınızı yerine getirmeniz açısından yeterli olacaktır. Denizli enerji kimlik belgesi ödeme işlemlerini diler iseniz havale, eft diler iseniz kredi kartı ile ya da kapıda ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Denizli Enerji Kimlik Belgesi

Denizli beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 06.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 7178 adet ve proje sayısı 6647 adet yapılmıştır. Bunlardan, 543 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 5585 adet enerji kimlik belgesi apartman, 6 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 390 adet enerji kimlik belgesi ofis,  30 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 65 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 20 adet enerji kimlik belgesi otel ve 8 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

^^ Enerji Kimlik Belgesi Başvuru Yapmak İçin:  EkbProje.com Denizli Şubesi^^

Tel: 0505 033 1216 yada 0850 304 1216 ile info@ekbproje.com adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU