BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

BAYBURT ENERJİ KİMLİK BELGESİ 

Bayburt,  Türkiye Cumhuriyeti'nin Doğu Karadeniz Bölgesinde bulunan bir ilimizdir.  Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmenlerin oluşturduğu Bayburt, 2015 TÜİK verilerine göre 3 ilçe, 2 belediye ve 168 köyden oluşmaktadır.  İçerisinde yaklaşık olarak 75 bin kişiyi barındıran Bayburt doğu Anadolu’da her başınız sıkıştığı vakit kapısını çalabilecek birisini bulduğunuz şehirlerimizden biridir. Sert iklim koşullarının aksine Bayburt’un insanı her zaman sıcak kanlı ve misafirperverdir. İklim koşullarının zorlu olması Bayburt insanının kalbini değil baş etmek zorunda kaldığı hayat koşullarını zorlaştırmaktadır çünkü günlük koşuşturma sonrası huzurlu bir şekilde evinde dinlenmek isteyen kişiler evlerinin kış aylarında sıcak yaz aylarında ise serin olmasını istemektedir. Bu durum inşaat sektöründe hizmet veren firmaların işini zorlaştırmaktadır. Buna bağlı olarak inşaat sektörleri başka sektörlerle birlikte çalışmaya başlamaktadır. Bu sektörlerden en önemlisi de ısı yalıtımdır.

Bayburt  Enerji Kimlik Belgesi

Bayburt’ta Isı Yalıtım

Binaların olmazsa olmazlarından biri de ısı yalıtımının yapılmış olmasıdır. Bayburt’ta gelişen inşaat sektörüne bağlı olarak ısı yalıtım sektörü de giderek güçlenmektedir. Bu sektör binaların dış cephelerinin özel malzemeler ile kaplanması suretiyle kışın sıcağın bina içinde tutulması yazın ise bina içinin serin kalması adına yapılan bir sistemdir. Bu şekilde hem enerjiden tasarruf sağlanır hem de insanların yaşamları kolaylaşır. Bayburt’ta ısı yalıtım üzerinde çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Firmamız EKB proje de bu firmalardan biridir.

Enerji Kimlik Belgesi Nedir?

Çıkarılan yeni yasa ile her binanın bir enerji kimlik belgesinin olması gerekmektedir. Enerji kimlik belgesi üzerinde binanın harcadığı enerji miktarını yazan, binanın enerji harcamasına göre hangi sınıf bina olduğunu belirten bir kimlik belgesidir. 1 Ocak 2011 tarihli Enerji Verimliliği Kanunu ve bu kanuna bağlı Binalarda Enerji Performansı yönetmeliği ile enerji kimlik belgesi alınması zorunlu kılınmıştır. Bu belgeler alanında uzman şirketler tarafından verilmektedir. Bu şirketler ise enerji ve doğal kaynaklar bakanlığı tarafından özel olarak eğitilen uzmanları içerisinde barındıran şirketlerdir. Uzman kişiler binanızın yapısına göre gerekli ölçümleri yaparak binanızın hangi tür enerji kimlik belgesi alması gerektiğini belirlemektedir.

Çalışmalarımız

EKB Proje olarak size Bayburt’da enerji  kimlik belgelerini fiyat olarak uygun bir hizmetle sağlıyoruz. Bayburt enerji kimlik belgesi uzmanları olarak bu hizmeti Bayburt’da yaklaşık 110 proje ile sağlamış bulunmaktayız. Bu projeler içerisinde ofis, sağlık ve eğitim kuruluşu ve bunun yanında birçok hizmetlerimiz de bulunmaktadır. EKB proje olarak bu hizmeti sağlıyor enerji kimlik belgelerinizi adresinize kadar posta ile ulaştırıyoruz. Ödeme seçeneklerini ise çeşitlendirerek sizi asla zor durumda bırakmıyoruz. Amacımız binanızın enerji kimlik belgesini düzenleyerek size yardımcı olmaktır. Enerji Kimlik Belgenizi size en kısa sürede ulaştırabilmek için gece gündüz çalışıyor hizmetimizi size en güvenli ve doğru bir şekilde sunuyoruz.

Bayburt Enerji Kimlik Belgesi

Bayburt ilimizin enerji kimlik belgesi (ekb proje) ve proje listesi beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 30.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 94 adet ve proje sayısı 106 adet yapılmıştır. Bunlardan, 0 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 92 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 2 adet enerji kimlik belgesi ofis,  0 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  0 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 0 adet enerji kimlik belgesi otel ve 0 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU