BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Şırnak Enerji Kimlik Belgesi

Şırnak gelişmeyi geç tamamlayan hatta gelişmekte zorlanan bir şehrimiz. Yapılan eski binaların hemen hemen hepsinde olmayan yapı denetim enerji kimlik belgesi şimdi devlet tarafından zorunlu yapıldığı için yerine uygulanmaya çalışılıyor. 50 metrekareyi geçen binalar için uygun olan bu uygulama bizim sayemizde size kolay yollarla uygulanma şansı verecektir. Binanızın emniyeti için kulak vermeniz gerekecek firmamız sizi her zaman bekliyor. Yeni binalardaki enerji sınıfı belirlendikten sonra yapılabilecek çalışmalar size tarafımızca sunulmaktadır.

Yani enerji kimlik belgesinde ürünlerden az enerji ile fazla verim almak amaçlanmaktadır. Bu belge ile oturulan binalarda yer alan enerji verimliliği ve enerji tasarrufu dikkate alındığında verimin oldukça yüksek olduğu kadar tasarrufun da oldukça yüksek olduğu görülmektedir. Şırnak  EKB Nedir? Şeklinde sorulan soru için enerji kimlik belgesi düzenlemelerine de bir göz atmak gerekmektedir. Belge düzenlenirken tasarruf ölçütleri ve bu ölçütlerin hangi seviyede oldukları belirlenmektedir. Binalara ait olan enerji kimlik belgeleri bu şekilde düzenlenmektedir.

Şırnak Enerji Kimlik Belgesi

Gerekli Olan Evraklar Nelerdir

Her il için aynı olan evraklar Şırnak için de prosedürle ilerlemektedir.Yeni binalara ait ada parsel, pafta bilgilerinde yanında net adresleri ve binalarda yapılacak dair sayıları belirtilerek açığa çıkarılacak olan enerji kullanımı sonucuna göre verilen artı değer puanla enerji kimlik belgenizi alabilirsiniz. Burada dairelerin yıllık tüketeceği enerji miktarı açıklanarak gerekli olan yakıt miktarı hesaplanır. Oturacak insan sayısını da hesaba katılarak verilen evrakları ile denetiminizi tamamlanmış olur. Bizimle çalışarak bütün devlet dairelerinin kapısında beklemeye gerek yok. Hemen işlerinizi internet üzerinden halledip sizi yormayız. Adres bilgilerinizi ne kadar doğru verirseniz işini o kadar kolay olacaktır.  Her il için farklı alanları korumak amaçlı belirtilen yasalar ışığında sizin ilinize ait alanlarınız incelenir elinizin altında bulunan bu imkânı kaçırmamak için hemen bizi tıklayın. Baştan işinizi sağlam yapın ki ileri de siz ve dairelerinizde oturan insanlar mağdur olmasın.

A Sınıfı Enerji Belgesi Almalısınız

Yeni binalarda olması gereken A sınıfı kategorisi binanız için verilebilecek en yüksek puandır. Bu puanla zaten hemen işlemleriniz yapılır ve hatta sıra bile beklemezsiniz. Bunu alabilmek için binanız için gerekli olan enerji tasarrufu planlamasını bilirkişiler tarafından yaptırmalısınız. Bizimle çalışmak sizi her imkânı sunmaya yönlendireceği gibi nasıl yapabileceğinizi de sorgulamak için bir yer bulmanızı sağlar. Yapı ruhsatı aşamasında alınması gereken bu belgeyi çıkarmamanız dâhilinde artık binalara yapım izni verilmemektedir. Bütün Türkiye’de geçerli olan yapı ruhsatı izin belgesini almak istiyorsanız bize başvurun. Enerji verimliliği kanunu gereğince bulunması gereken kimlik belgesi binanızın kimlik belgesi olacaktır. Bu belgeye göre yapılacak işlemleriniz bizim sayemizde kolaylaşabilir.

Yeni Binalarınızı Kimliksiz Bırakmayın

Eski binalarda mühlet veren devlet yeni binalara aynı hoşgörüyü kullanmamaktadır. Yeni binalar başlamadan önce evraklarını tamamlayarak enerji kimlik belgelerini almazlarsa kendileri için yapılabilecek bir şey yok. Karasal İklimin En Çok Görüldüğü Yer Şırnak. Eski bir coğrafyaya sahip olan Şırnak karasal iklimin yaşandığı şehirlerimizden bir tanesidir. İklimin sert olması neden ile yapılar ve insanların yaşam şekilleri de zaman içinde değişiklik göstermelidir. Buna bağlı olarak Şırnak nüfusu da değişmektedir. Denizden yüksekliğin fazla olması nedeni ile soğuk havanın da fazla olması hem yapılan daha güçlü hem de insanların daha korunaklı yerler oluşturmasını sağlamıştır.

Şırnak Enerji Kimlik Belgesi

Şırnak ilimizin enerji kimlik belgesi (ekb proje) ve proje listesi beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 04.10.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 34 adet ve proje sayısı 40 adet yapılmıştır. Bunlardan, 0 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 31 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 2 adet enerji kimlik belgesi ofis,  0 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 1 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 0 adet enerji kimlik belgesi otel ve 0 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU