BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Amasya Enerji Kimlik Belgesi

Amasya tarihiyle ve güzellikleriyle dikkat çeken bir Karadeniz şehri… Amasya’nın nüfusu, yüz otuz dört bin civarında… Yaklaşın yüz elli bin kişiye ev sahipliği yapan bu ufak fakat güzel şehir, gerek Türk tarihi içerisinde, gerekse de milli mücadele konusunda adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Yakın zamana kadar yerleşim yeri olarak çok da popüler olmayan Amasya’da inşaat sektörü bugünlerde çok gelişmiş durumda… Bu güzel şehrin yeşillikleriyle ön plana çıkması ve Karadeniz’in önemli bir kenti olması, burayı her geçen gün daha da popüler bir şehir haline getiriyor.

Amasya’da Isı Yalıtımı

Amasya, Karadeniz bölgesini iklimsel olarak da yansıtan bir şehir… Bu nedenle bu şehirde ısı yalıtımı yapmanın önemi büyük… Amasya’da ısı yalıtımı yaptırmazsanız büyük zorluklar çekebilirsiniz. Zaten ısı yalıtımının artık zorunlu olduğunu bilmeyen neredeyse kalmadı… Bugünlerde bir ev ruhsatı almak isterseniz size ilk sorulan şey enerji kimlik belgesi oluyor. Tüm Türkiye’de ve Amasya’da enerji kimlik belgesi almak için de mutlaka ısı yalıtımı yaptırmış olmanız gerekiyor. Ayrıca ruhsata yeni başvuruyor olmasanız bile, eski evler için de enerji kimlik belgesi almanın zorunlu olduğunu mutlaka söyleyelim. Bu belgeyi almak için son tarih, 2017… Bu yıla kadar ilgili belgeyi temin etmezseniz eviniz ile ilgili bütün işlemlerde problem çekecek, ayrıca cezai işleme maruz kalacaksınız. Sizlere sunduğumuz çeşitli fırsatlarla birlikte sizlere bu belgeyi temin etmenin kolay yolunu gösteriyoruz.

Amasya Enerji Kimlik Belgesi

976 Proje, 891 Belge

Amasya’da bugüne kadar 976 proje oluşturulmuş ve 891 belge verilmiş. Bu belgelerden 36 tanesini müstakil konutlar alırken, 771 tanesini apartmanlar almış. Rezidanslar 36, ofisler 30, eğitim yapıları 12, oteller 2 ve alışveriş merkezleri 4 adet enerji kimlik belgesi almış. Bu enerji kimlik belgesi dağılımında bir an önce yerinizi almak suretiyle iskan bakımından sorunsuz günler geçirmek isterseniz, mutlaka bizimle iletişime geçerek, detay bilgi  talebinde bulunun.

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bu konuda yardımcı olmaktan gurur duyacağız. Uzman personelimiz ile birlikte Türkiye’nin her bölgesinden bize gelen talepleri değerlendiriyor ve bütün Türkiye’de ihtiyacı olan kişilere enerji kimlik belgesi temin ediyoruz. Amasya EKB hizmetlerimiz kapsamında enerji kimlik belgesi uzmanlarımız evinizde bir inceleme yapacak ve durumu bakanlığa bildirecek. Bakanlıktan onay çıkar çıkmaz, belgenizi evinize kargo ile ulaştıracağız. Bildiğiniz gibi bu işlemi yalnızca bakanlıktan yetkisi bulunan uzmanlar gerçekleştirebiliyor. Bu nedenle, bakanlık yetkili ekibimiz, ihtiyacınız olan bu belgeyi almanız konusunda size her türlü yardımı gösterecektir. Amasya enerji kimlik belgesi fiyatları konusunda uyguladığımız fiyat politikası da, bütçenize herhangi bir olumsuz etki yapmaksızın bu belgeyi almanızı sağlayacak. Uygun Amasya EKB fiyatlarımızdan haberdar olmak için www.ekbproje.com isimli site üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firmamız türkiyenin her ilçesine ve beldesine en doğru hizmeti sunmaya gayret etmektedir. Bundan ötürü 81 İlimizdeki temsilcilikler ile hizmetinizdeyiz. Uzman bayilerimiz ile bulunduğunuz ile personellerimizi gönderiyoruz. Ve çok kolay bir şekilde ekb belgenizi temin edebiliyoruz. Belge elinize geçtikten sonra ödeme yapmanızı istiyoruz verdiğimiz belgedeki seri numarasını bakanlığın resmi sitesinde sorgulatarak bakanlığınızından onay alabilirsiniz.

Amasya Enerji Kimlik Belgesi

Amasya beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 05.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 895 adet ve proje sayısı 981 adet yapılmıştır. Bunlardan, 36 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 775 adet enerji kimlik belgesi apartman, 36 adet enerji kimlik belgesi rezidasn, 30 adet enerji kimlik belgesi ofis,  0 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 12 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 2 adet enerji kimlik belgesi otel ve 4 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

 

Şube ve Bayilerimiz

Amasya Şubesi
TALAT BODUR
HACIHASAN MAH. SEPETÇİ SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 4 MERZİFON / AMASYA
0555 007 76 05
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU