BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Müşteri Yorumları

Yazan:Burak Yıldızsun
Yorum : Enerji Kimlik Belgesi bayiliği veriyor musunuz? ekb bayiliği hakkında bilgi verebilir misiniz? ekb iş ortaklık şartlarınız nedir? Projeleri biz mi çiziyoruz? mühendis personel almamız gerekir mi? ivedilikle bilgi verebilir misiniz?
Tarih : 15.05.19

Yazan:Murat Gür
Yorum : Eskişehir'de İnşaat ve mantolama işleriyle meşgul olan firmamız, Enerji kimlik belgesi düzenleyen birçok firmayla çalışma imkanı bulmuştur, yaptığımız birçok büyük projede enerji kimlik belgesi ihtiyaçlarımıza kaliteli hizmeti sunarak, kısa süre içerisinde belgeyi tarafımıza ulaştıran EKB Proje'ye Teşekkürlerimi sunuyorum. Kaliteli hizmet, doğru bilgilerle ekb düzenleyen ekbproje şirketi Türkiye'de lider firma olmayı hakediyor. Başarılarının devamını dilerim.
Tarih : 21.04.18

Yazan:SALİH ÜZGÜN
Yorum : gerçekten işi bilen bir ekip anlayışı,istanbul da Fenerbahçe semtinde 10 dairelik apartmanımıza ekb yaptırdık ,geldi arkadaşlar gerekli keşif sonucunda istenilen evrakları da vererek belgemizi bize verdiler . tüm detaylı çalışmaları yaparak gerçek değerinde sınıfımızı öğrenmiş olduk, tşk ederim apartman yönetim adına
Tarih : 03.03.18

Yazan:Hasan ALBAYRAKLI
Yorum : Mantolama işleri ile uğraşıyoruz. Mantolama yaptığımız binaların enerji kimlik belgesi ekb ekbproje ile çalışıyoruz. Bu şekilde yapmış olduğumuz mantolama kalitesi ortaya çıkıyor. Daire sakinleri bizden memnun kalıyor.
Tarih : 09.08.17

Yazan:Abdullah Çakmak
Yorum : Diyarbakır ili içerisinde 10 bloklu sitemizin ekb işlemlerini yaptırdık. Kendileri belgenin her aşamasında bizimle ilgilendi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih : 27.04.17

Yazan:AHMET TAŞKIRAN
Yorum : MERSİN 90 DAİRELİ 8 BLOK BİNAMIZIN ENERJİ KİMLİK BELGESİ EKBPROJE.COM!A YAPTIRDIK. EKB BELGEMİZİ KISA SÜRE ZARFINDA TESLİM ALDIK. EKB FİYATI DA ÇOK UYGUN ARKADAŞLAR. TAVSİYEMDİR. MERSİN
Tarih : 06.01.17

Yazan:Ali Ekber ALTUN
Yorum : SAMSUN da site yöneticisi olarak bir çok firmayla enerji kimlik belgesi hakkında fiyat araştırması yaptık 2 Mayıs 2017 son tarih olması itibariyle de bir çok firma bunu fırsat bilerek fazla fiyat veriyorlardı fiyatlar içerisinde en iyi teklifi veren ekbproje.com fiyatının yanında müşteri memuniyeti konusundaki hassasiyeti ve enerji kimlik belgesinide 3 günlük süre zarfında hazırlaması gerçekten bu konuda profesyonel olduğunu gösteriyor. ekbproje.com çalışanlarının ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim başarılarının devamını dilerek enerji kimlik belgesi çıkarmak isteyenlerin de burayı tercih etmelerini tavsiye ederim.
Tarih : 04.01.17

Yazan:Hulya Yığt
Yorum : Bina yöneticisi olarak Eskişehir de bir çok Mantolama ve boya firmalarına gittik. Binamız için mantolama ya karar kıldık. Mantolamayı ocak 2016 da bitirdik. ama eksik olan Enerji belgesiymiş. Çevre ve şehircililkten bilgi alarak binamızın enerji kimlik belgesini düzenlemek için araştırmaya koyulduk. Ve bir kaç firma arasında ekbproje.com ile çalışmaya karar kıldık. Tüm dairelerimize ait Enerji kimlik belgesi teslim etti. İlgi ve alakadan dolayı tşk. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.
Tarih : 03.01.17

Yazan:Bahar Acar
Yorum : İzmir'de mimarım yaptığımız inşaatların belediyeler bizden enerji kimlik belgesi talebinde bulunmaktadır. Bunun için internetten ekbproje yi buldum. Benin için kısa zamanda teslim etmek çok önemliydi Belgelerimi kısa sürede teslim ettiğiniz için tşk.
Tarih : 19.12.16

Yazan:Osman Beyaz
Yorum : Afyon ilinde yapacağımız site için belediye bizden enerji kimlik belgesi istedi bu konu için netten araştırma yaptık internet üzerinde ne kadar güvenli olur diye de düşünmedik değil, bize sunduğunuz teknik bilgi ve ödeme konusu bizi tatmin ettiği için sizi tercih ettik. Konuştuğunuz gibi hareket etmeniz buda sizin bu işi ne kadar profesyonel yaptığınızın göstergesidir. Başarılı olacağınızdan eminim iyi ve bol kazaçlar
Tarih : 15.12.16

Yorumlarınız bizim için önemlidir