BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Adana Enerji Kimlik Belgesi

Adana enerji kimlik belgesi almak artık çok kolay ekbproje.com sitesinen online "EKB Talep" formu doldurarak yada 0553 094 0294 numaralı EKB Uzman hattından ekb fiyatını alıp belgenizi güvenli ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Türkiye’de nüfus bakımından bir sıralama yapmamız gerekirse Adana’nın nüfusunu mutlaka dikkate almalıyız çünkü Adana, Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olma özelliğine sahip. Şehrin nüfusu 2014 yılı itibariyle iki milyon yüz altmış beş bin kişi… Bu geniş nüfus, her geçen gün daha da artmakta olduğu için doğal olarak Adana’da inşaat sektörünün ne denli gelişmekte olduğunu tahmin edebiliriz. Adana’da inşaat sektörünün gelişme nedenleri arasında hiç şüphesiz bu ilin önde gelen ticaret ve kültür merkezimiz olması da var. Maden yönünden de oldukça zengin olan Adana’da, kromdan demire, kurşundan çinkoya birçok maden çıkıyor. Bütün bu özellikler şehri cazibe merkezi haline getirdiği için görünen o ki Adana önümüzdeki yıllarda büyümeye devam edecek

Adana’daki Yeni Binaların Isı Yalıtımı Hakkında

Adana’daki sıcak havanın insanların yaşamına olumsuz etki etmesi, Adana’daki yeni binaların ısı yalıtımı konusundaki performanslarını tekrar tekrar gündeme getirmektedir. Adana’da ısı yalıtımı, sıcak havanın da etkisiyle son derece önemli hale gelmiştir. Isı yalıtımı bilindiği üzere dışarıda bulunan sıcak ya da soğuk havanın bina içerisine girmesine engel olmak adına yapılan işlemdir. Ayrıca bu işlem, enerji kimlik belgesi almak isteyenlerin mutlaka yaptırması gereken bir işlemdir. Geçerlilik süresi on yıl olan bu belge, ısı yalıtımı yapılmamış binalara verilmemektedir. Binanız eski ise 2020 yılına kadar bu belgeyi almanız zorunlu kılınmıştır. Yeni binalarda da bu belgeye mutlaka ihtiyaç duyulmaktadır. Peki Adana’da enerji kimlik belgesi almak isteyenlerin müracaat edebilecekleri kurumlar hangileri? Adana ilinde sunduğumuz hizmetler ile 100'lerce evin enerji kimlik belgesini temin ettik. Sizlerde referanslarımızı inceleyerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca adanın tüm ilçelerine yönelik bayilik veriyoruz. Sizlerde yetkili evd şirketi olan ekbproje.com'a bayilik başvurusunda bulunarak kazancınızı artırabilirsiniz. Yusuf çelebi tararından kurulan ekbproje.com her geçen gün büyüme kat etmektedir.

Her İlde Yetkilendirilmiş Kişiler Var

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, her ilde bu iş için belirli uzmanlar görevlendirdi ve bu uzmanlar da belirli kurum ve kuruluşların bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Adana’da EKB (Enerji kimlik belgesinin kısa adı) almak isteyenler Adana EKB uzmanlarına başvurmak durumunda.

Adana’da Biz Varız

Adana’da yetkili uzman kadromuz ile birlikte sizlere bu hizmeti vermekten gurur duyacağız. Adana Enerji kimlik belgesi fiyatları konusunda telaşlanmanız gerek yok. Bu fiyatları en makul seviyede tutarak gerçekleştirilmesi zorunlu olan bu işlemi sizin adınıza kolaylaştırıyor. Adana EKB fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşmanız gerekmektedir. Bu fiyatlar evinizin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Adana EKB fiyat talebinizi bize bildirirseniz, ilgili arkadaşımız sizlere en kısa zamanda dönüş yapar. Uzman ve yetkili arkadaşlarımız evinizde yapacakları incelemeleri yetkili yerlere bildirecekler ve sizin adınıza düzenlenmiş belgeyi resmi kurumlardan talep edecekler. Sizinle birkaç veri paylaşmamız gerekirse bugüne kadar Adana’da 5123 proje yapılmış ve toplam 4616 enerji kimlik belgesi alınmış… Bu belgelerden 2118’ini apartmanlar almış ve ilk sırayı apartmanlar edinmiş. İkinci sırada ise 2116 belge ile müstakil konutlar bulunuyor. www.ekbproje.com isimli sitemizi ziyaret edin, bu apartman veya konutlar arasına hemen dahil olun.

Adana ilimiz için çıkan enerji kimlik belgesi ve proje sayısı beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 07 Eylül 2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 4639 adet ve proje sayısı 5147 adet yapılmıştır. Bunlardan, 2129 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 2126 adet enerji kimlik belgesi apartman, 3 adet enerji kimlik belgesi rezidasn, 256 adet enerji kimlik belgesi ofis,  26 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 79 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 19 adet enerji kimlik belgesi otel ve 1 adet enerji kimlik belgesi aliş veriş merkezi olarak Ekb belgeleri oluşturulmuştur. 

Binanızın enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'dan online EKB Talep edebilirisiniz. 

www.ekbproje.com ||| ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Şube ve Bayilerimiz

Adana Şubesi
Adana
CEYHAN/ADANA
0544 711 60 34
info@ekbproje.com
Adana Şubesi
OSMAN KAYA
YÜZÜNCÜYIL MAH. 85363 SK. SK.N. 7/1 TWİNTOWERS A-BLK, K.2 D:3 ÇUKUROVA/ADANA
0542 464 29 16
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU