BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Ağrı Enerji Kimlik Belgesi

Ağrı’nın Türkiye açısından değeri tartışılmaz… Tarım ve hayvancılığın başkenti olan bu şehirde yüz elli bine yakın insan barınıyor. Ağrı’nın nüfusu ilgilendiği iş bakımından Türkiye adına çok önemli bir nüfus… Tarım ve hayvancılık konusunda bir numara olan Ağrı, senelerdir bütün Türkiye’ye meyve, sebze ve hayvan yetiştiriyor. Ağrı’da inşaat sektörü de bu küçük ilden beklenmeyecek seviyede gelişmiş. Bu önemli konuda sizlere çok önemli bilgiler sunacağız.

Her İlin Gereklilikleri Değişiyor

İnşaat sektörü malum ki her ile göre değişiklik gösteriyor. Bir ilin ihtiyaçları ile diğer bir ilin ihtiyaçları aynı olmuyor. Ancak ısı yalıtımı gibi belirli başlı konular bütün illerdeki inşaat sektörleri için temel konular… Antalya’daki sıcağı ve Ağrı’daki soğuğu engellemenin en temel ve basit yolu, ısı yalıtımı olduğu için, İskan bakanlığı yakın zaman önce bu işlemi Türkiye’deki bütün konutlar için zorunlu hale getirdi. Yeni konutlar, iskan alabilmek için bu işlemi yaptırmak zorundayken, eski konutlar da yine en geç 2017 yılına kadar bu işlemi yaptırmak ve enerji kimlik belgesi almak zorunda… Bu zorunluluğu gidermek, profesyonel ve işinin ehli firmalar ile çalışmak suretiyle aslında çok basit…

Ağrı Enerji Kimlik Belgesi

Ağrı’nın Soğuk İkliminde…

Ağrı’nın soğuk iklimi nedeniyle Ağrı’da bina izolasyonu yaptırmak çok önemli… Ağrı’da ısı yalıtımı, yaşamsal faaliyet göstermek adına çok mühim bir işlem… Yaşamsal faaliyetin yanı sıra zaten binalar için ruhsat alabilmek artık izolasyon yaptırmaktan geçiyor. Yeni yasa, tüm Türkiye’de ve Ağrı’da enerji kimlik belgesi olmadan ruhsat alınamayacağını söylüyor. Enerji kimlik belgesi için de evinizin mutlaka ısı yalıtımının yapılmış olması gerekli… Eviniz eski ise, bu belgeyi en geç 2017 yılına kadar almak durumundasınız. Bu zorunluluğu yerine getirmek için yerleşim bölgenizde bulunan Ağrı EKB uzmanlarına başvurmalısınız. Ağrı EKB uzmanları bütün Türkiye’deki gibi özel kurumlara bağlı olarak çalışırlar ve Ağrı enerji kimlik belgesi uzmanlarının tamamı yine tüm Türkiye’deki gibi bakanlık tarafından yetkilendirilmiş uzmanlardır.

Profesyonel Ve Hızlı Bir Şekilde

Profesyonel ve hızlı bir şekilde bu belgeyi edinmek ve detaylı Ağrı EKB fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ağrı enerji kimlik belgesi fiyatları binanızın durumuna göre değişiklik gösterecektir. En uygun enerji kimlik belgesi fiyatlarını, günün her vaktinde bize ulaşarak alabilirsiniz. Firmamız bu konu gündeme geldiğinden beri personelini bu konuda hazırlamaktadır ve halihazırda bakanlıktan yetkisi bulunan birçok uzman personele sahiptir. Beptr kayıtlarına göre Ağrı’da bugüne kadar 206 proje yapılmıştır ve toplamda 155 enerji kimlik belgesi hazırlanmıştır. Bu belgeyi alanlar arasında müstakil konutlar, apartmanlar, rezidanslar, ofisler, hastaneler, eğitim ile ilgili yapılar, oteller ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Sizin de yapınız, bu belgeyi alan yapılar arasında olsun istiyorsanız, www.ekbproje.com isimli sitemizi inceleyiniz.

Ağrı Enerji Kimlik Belgesi

Ağrı beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 05.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 155 adet ve proje sayısı 206 adet yapılmıştır. Bunlardan, 3 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 16 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidasn, 10 adet enerji kimlik belgesi ofis,  0 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 5 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 1 adet enerji kimlik belgesi otel ve 3 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

Şube ve Bayilerimiz

Ağrı Şubesi
ADEM SÖNMEZ - AĞRI YAPI DENETİM LTD.ŞTİ - DETAY PROJE
YAVUZ MAH. KAĞIZMAN CAD.NO:21/1 MERKEZ / AĞRI
0544 234 64 50
Ağrı Şubesi
AĞRI
MERKEZ / AĞRI
0542 579 41 60

EKB TALEP FORMU