BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Isparta Enerji Kimlik Belgesi

Isparta ili Büyük çoğunluğu ormanlarla ve fındık ağaçlarıyla kaplı göller bölgesi olan, gül yetiştiriciliği yapılan güzel ve Akdeniz bölgemizin ilidir. Nüfusu hızla artan tarımsal bir il olan Isparta Türkiye’nin bütün illeri gibi 2017 yılında zorunlu olarak enerji kimlik belgesi almak zorundadır Önemli oranda Fındık bahçeleri olan ilimizin tarımsal olarak gelişmiş ve geçimini çoğunlukla tarımla sağlayan vatandaşlarımızın bulunduğu güzel ilimizdir. Elbette bu ilimizde eni yapılan binalar haricinde eski binaların 2017 yılından itibaren enerji kimlik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca C dereceye sahip olmayan binaların iskân alamayacağı da unutulmamalıdır. Eski binaların da 2017 itibaren enerji kimlik belgesi alması zorunlu hale gelecektir. Isparta enerji kimlik belgesi fiyatları ise bina taşıma göre ve bina büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir  bina taşı büyük olan  yapılar bina taşı küçük olan binalardan Feke Isparta için daha yüksek fiyat alınmaktadır.  Aynı şekilde binaların metre karesi büyüdükçe Isparta enerji kimlik belgesi fiyatı artış  göstermektedir.  700 metre karelik bir alan için yaklaşık 320 lira değerinde bir fiyat belirlenmektedir.

Enerji Kimlik Belgesinde Derecenin Önemi

Yeni yapılan binaların C derece enerji kimlik belgesi alamaması durumunca iskân hakkı alamayacak ve bu yüzden de ek masraflar yaşamış olacaklardır. Bu yüzden ekbproje’nin profesyonel ekibine danışarak evinizin iskân alabilmesi ve ek masrafların çıkmaması için uygun bir yapı yapılmalı ve enerji sınıfının C ya da daha üstü olması ağlanmalıdır. En önemli olan etkenlerden birisi olan ısı yalıtımı mutlak suretle kaliteli bir şekilde yapılmalı ve evinizin iskâna uyumlu olabilmesi için iyi bir firmayla anlaşılarak israf ve doğaya zararı dokunacak enerji tüketimini uygun hale getirmelidir. İşte bu durumda size hem yardımcı olacak hem de uygun bir şekilde evinizin iyi bir derece alabilmesi için profesyonel ekibimizle yanınızda olacağız. Unutmayın ki enerji derecesi evinizin iskâna açılabilmesi için gerekli en önemli etkendir. En iyi dereceyi alarak hem tasarruf yapmış olun hem de doğaya zararınız olmadan iyi ve doğa dostu evler yapın. Ayrıca maddi açıdan da karlı çıkın. Ne kadar tasarruf etmiş olursanız o kadar az maddi külfeti olacak ve iyi bir dereceyle maddi açıdan da büyük karlar sağlamış olacaksınız.

Isparta Enerji Kimlik belgesi

Enerji Kimlik Belgesi Alırken

Ekbproje olarak enerji kimlik belgenizi alırken bize telefonla danışarak size yardımcı olabileceğimiz gibi en iyi ve profesyonel hizmeti alarak da başarılı bir ekip ile belgenizi alabilir ve yeni yapmış olduğunuz evinizin iskâna açılmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki C belgesi alamamış eviniz iskâna açılmayacak ve ek masraflar yaşamış olacaksınız. Kaliteli ve iyi bir hizmet ile evinizi yenilenebilir enerjiler için uygun hale getirerek iyi bir derece alarak hem masraflardan kaçınacak hem de tasarruf yaparak maddi açıdan da yıllar boyu kar elde etmiş olacaksınız. Size ait olmasa bile evleriniz doğa dostu olarak hem doğayı koruyacak hem de israfı önlemiş olacak ülkemizin ve dünyamızın kaynaklarını tüketmemiş olacaksınız. İşte bütün etkenleri düşecek olursanız işinde uzman olan ekbproje ekibimizle çalışarak hem doğa dostu evlere sahip olacak hem de belgenizi kolaylıkla alarak yorulmadan bizim profesyonel ekibimiz aracılığıyla işiniz kolaylaşmış olacak.

Isparta Enerji Kimlik belgesi

Isparta beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 08.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 2005 adet ve proje sayısı 2186 adet yapılmıştır. Bunlardan, 56 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 1765 adet enerji kimlik belgesi apartman, 3 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 116 adet enerji kimlik belgesi ofis,  5 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  46 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 10 adet enerji kimlik belgesi otel ve 4 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

Şube ve Bayilerimiz

Isparta Şubesi
ISPARTA
Merkez-ISPARTA
0542 579 41 60
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU