BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Aydın Enerji Kimlik Belgesi

Aydın ülkemizin en önemli olan şehirlerinden birisi olarak bilinir. Bu şehir çok gelişmiş ve çok büyük olan bir şehirdir. Bu şehirde birçok hizmeti çok kolay ve basit olan şekillerde bulabilirsiniz. Bu şehirde size en iyi olan sanayi hizmetleri sunulur. Aydın nüfusu sürekli olarak bir artış yaşayabilir. Bunun sebebi ise şehre olan aşırı taleptir. Hem ülke sorunlarında uzak batıda bir kent olması hem de avrupaya yakın olması aydın iline bu isteği açıklayabilir. Aydın ilinde birçok işi sanayide çok kolay ve basit bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ayrıca bunu çok kolay ve basit olan şekillerde ve çok ucuza yaptırırsınız.

Aydın’da Isı Yalıtımı

Eğer Aydın şehrinde ısı yalıtımı yaptırmak isterseniz bu çok önemlidir. Çünkü bu şehir çok sıcak ve nemli olan bir şehirdir. Isı yalıtımı sayesinde de evinizde daha yavaş ve zor bir ısı değişimi yaşanır. İnşaat sektörü nu gibi büyük illerde çok gelişmiş olan düzeydedir ayrıca bu kentte ısı yalıtımı hizmetleri gün geçtikçe artmakta olan bir hizmet alanı oluşturuyor. Bu hizmet alanında birçok firmadan çok kolay ya da basit şekilde hizmet alabilirsiniz. Enerji tüketim sınıflandırması alanında çok iyi bir hizmet almak için evinize ya da işyerinize ya da bağ evinize ya da yazlığınıza ya da apartman dairenize yalıtım yaptırabilirsiniz. Böylece de çok kolay ve basit bir şekilde ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aydın’da Enerji kimlik belgesi alabileceğiniz birçok firma vardır. Bunlardan size uygun olan ya da en uygun fiyatı sunacak olan firmaya başvurarak enerji kimlik belgesini çok kolay bir şekilde alıp kullanabilirsiniz. Bu belge sayesinde de birçok işlemi çok kolay olan bir şekilde yapabilir ya da bu belgeyle birçok işi çok kolay olacak şekillerde yapabilirsiniz.

Enerji Kimlik Belgesi Kimlere Hazırlanır?

Enerji kimlik belgesi Bayındırlık ve İskân bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bünyesinde enerji kimlik belgesi veren birçok kurum tarafından hazırlanıp halka verilmekte olan bir belgedir. Bu belge sayesinde de birçok işinizi çok kolay yapabilirsiniz. Bu uzmanı barındırın kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Bu kuruluşlar veya şirketler binanızı yerinde inceleyerek gerekli ölçümleri yapan ve buna bağlı olarak binanızın enerji tüketim sınıfını, yalıtımsal özelliklerini ve harcadığı enerji miktarını belirleyen ve buna bağlı olarak enerji kimlik belgesi alabilirsiniz.

Aydın Enerji Kimlik Belgesi

Aydın’da Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Aydın’da enerji kimlik belgesi alınması gerekli olan bir belgedir. Bu belge ile birçok işi yapabilirsiniz. Aydın’da enerji kimlik belgesi nasıl çıkartılır diye sorarsanız bu konuda birçok firma hizmet veriyor. Aydın’da enerji kimlik belgesi fiyatları konusunda iyi bir firma bulmanız gerekir ayrıca Aydın’da enerji kimlik belgesi uzmanları bu konuda size yardım ederler. Bu firmalardan kolayca enerji kimliği alabilirsiniz. Bölgemiz bodrum ve daha bir çok turizm kentine sahiplik etmektedir. Bölgeye yılda milyonlarca turist gelmektedir. Böyle bir durumda aydın gibi illerimizin daha çok ekb başvurusu yapması gerekiyor. Yapılan araştırmalara göre diyarbakır'dan sonra en az ekb belgesine sahip olan ilimiz aydındır. 1 Ocak 2020'ye kadar ekb başvurusu yapmayanlar hakkında cezai yaptırımlar uygulanabilemtekdir. Bundan dolayı çok acil bir şekilde ekb başvurunuzu tamamlanız sizin faydanıza olacaktır.

 

Aydın Enerji Kimlik Belgesi

Aydın beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 05.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 8605 adet ve proje sayısı 7788 adet yapılmıştır. Bunlardan, 1638 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 5873 adet enerji kimlik belgesi apartman, 18 adet enerji kimlik belgesi rezidasn, 113 adet enerji kimlik belgesi ofis,  12 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 30 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 74 adet enerji kimlik belgesi otel ve 30 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

Şube ve Bayilerimiz

Aydın Şubesi
ORHAN DALDAL
ADNAN MENDERES BULVARI RIFAT ARIN SK ARM CENTER İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:204 KUŞADASI/AYDIN
0553 211 09 66
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU