BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Malatya Enerji Kimlik Belgesi

Malatya şehrimiz kültürü ve tarihi ile son derece güzel bir şehirdir. Büyükşehir olan Malatya kalabalıktır ve alınan 2014 verilere göre 769.544 nüfusludur. Enerji kimlik belgesi günümüzde bir zorunluluktur ve belediyelerin istediği bir belgedir. Bu belge binaların incelenmesi sonucu oluşturulur. Firmamız bu konuda sizlere yardım eder.  Türkiye’nin her yerinden ister telefon ile isterseniz internet üzerinden bizlere ulaşıp enerji imlik belgesini alabilirsiniz. Uzman ve başarılı personellerimiz enerji kimlik belgesini 1 günde hazırlar ve size teslim eder.  Bu belgeler ile öncelikle bin anın en enerji sınıfı belirtilmiş olur. Yeni ve eski yapıların hepsi bu belgeye sahip olmalıdır. Tüm illerde olduğu gibi Malatya ilinde de enerji kimlik belgesi almak zorunludur. Ruhsat veren belediyeler bu belge olmadan işlem yapmaz ve ceza uygular. Eski binaların en geç 2017 yılına kadar bu belgeye sahip olmaları istenmektedir. Enerji kimlik belgesi uzman personellerimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanır. Firmamız beptr üzerinden inceleme sonuçlarını yayınlar ve onay bekler. Onayı alınan enerji kimlik belgeleri kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Firmamız Ödemeyi eft, havale veya kredi kartı ile yapabilme imkânı tanır.

Malatya Enerji Kimlik belgesi

Malatya’da Isı Yalıtım Sektörü

Büyükşehir olan Malatya’nın nüfusu bir hayli fazladır. Bunun sonucu olarak yapı ve bina ihtiyacı artmaktadır. İnşaat sektörü Malatya’da oldukça gelişmiştir. İnşaat sektörü gelişimi başka sektörlerin gelişimine de katkı sağlar. Isı yalıtım sistemleri inşaat alanında uygulanan yeni bir sektördür. Bilirsiniz ki günümüz evlerinde bu sisteme geçilmiştir ve yeni binalar zaten yapmak zorundadır. Yasalar ile kontrol altına alınan binalara yeni bir yasa eklenmiştir ve bu yasaya göre her binanın enerji kimlik belgesi olmak zorundadır. Eski binalar 2017 yılına kadar bu belgeleri temin etmek zorundadır. Firmamızı EKB Proje olarak sizlere hizmet vermek ve yardımcı o0lmad adına her zaman hazırız. Bu belgeler binanın yalıtım ve enerji özelliklerini içerir. 10 yıl geçerlidir ve sonrasında yenilemeniz gerekir. Malatya’da enerji kimlik belgesi firmamız tarafında temin edilebilir. 

Malatya enerji kimlik belgesi alan binalar için bulunması gereken bir takım şartlar olmalıdır. Malatya enerji kimlik belgesi alacak olan binalar için ısı ya da ses yalıtımları olması gerekmektedir.  Ayrıca bu enerji kimlik belgesi almak isteyen binaların ısıtmaya ihtiyaç duyan binalardan olması gerekmektedir.  Ağıl depo ya da sanayi gibi binaların Malatya enerji kimlik belgesi almasına gerek yoktur.

Enerji Kimlik Belgesi Hazırlama

Firmamız EKB Proje, Bayındırlık ve İskân Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir ve enerji kimlik belgesi hazırlar. Firmamız binaları inceler ve yalıtım durumu, enerji sınıfı ve harcadığı enerji miktarını belirler. Firmamız enerji kimlik belgesi uzmanı personeller tarafından hazırlanmaktadır bugüne kadar firmamız Malatya’da toplam 1312 proje almıştır ve 1193 enerji kimlik belgesi hazırlamıştır. Bu belgelerin 16 âdeti müstakil konutlara, 1046 âdeti apartmanlara, 70 âdeti ofislere, âdeti hastanelere, 43 âdeti eğitim binalarına, 9 âdeti otellere ve 5 âdeti AVM’lere hazırlanmıştır.  

Malatya’da Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Her ilde olduğu gibi, Malatya’da enerji kimlik belgesi almak zorunludur. 1000 metre kare üzerinde ve eski binalar bu belgeye sahip olmalıdır. Bu belgeyi almak için firmamız EKB Projeye gelmeniz yeterlidir. Enerji kimlik belgesi fiyatı firmamızda oldukça uygundur.

Malatya Enerji Kimlik belgesi

Malatya beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 09.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 1212 adet ve proje sayısı 1334 adet yapılmıştır. Bunlardan, 17 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 1062 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 71 adet enerji kimlik belgesi ofis,  4 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  44 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 9 adet enerji kimlik belgesi otel ve 5 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU