BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Adıyaman Enerji Kimlik Belgesi

Adıyaman, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şehirleri denince ilk akla gelen şehirlerden bir tanesi… Nemrut Dağının eteklerindeki bu güzel şehrin nüfusu üç yüz bine yaklaşmış durumda… Adıyaman’ın nüfusu her geçen gün artmakta olan dinamik bir nüfus… Artışta olan bu nüfus elbette en çok Adıyaman’da inşaat sektörünü etkiliyor. Hatta son yıllarda Adıyaman’daki inşaat sektörünü ele alan kongreler, sempozyumlar bile düzenlenmeye başlandı. Adıyaman, inşaat sektörü adına bu kadar önemli bir il…

İskan Alabilmek İçin Bazı Şartlar Var

Tüm Türkiye’de ve Adıyaman’da iskan almak için bazı şartlar var. Bu şartlardan ilki ve en önemlisi ısı yalıtımı yaptırmak… Adıyaman’da ısı yalıtımı yaptırmadan iskan alabilmeniz tıpkı diğer illerde olduğu gibi mümkün değildir. Ayrıca ısı yalıtımı yapmak, tek başına iskan alabilmek adına yeterli bir çalışma olmayacak. Ruhsat verecek olan belediye artık sizden enerji kimlik belgesi talep etmektedir. Yeni yasalarla desteklenen bu durumda, ruhsat isteyen kişi, evinin enerji sınıfını bir uzmana ölçtürmeli ve o uzmandan enerji kimlik belgesi almalıdır. Bu belge, ısı yalıtımı yaptırmayan kişilere verilmediği için ısı yalıtımı önemlidir. Bu belgeyi bakanlığın görevlendirdiği yetkili kişiler dışında kimse düzenleyemez. Adıyaman enerji kimlik belgesi uzmanlarına bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Uzman Kadromuz Hazır Bekliyor

Adıyaman’da enerji kimlik belgesi almak bizimle çok kolay… İster telefonla, ister online olarak, Türkiye’nin neresinde olursanız olun size yardımcı olabiliriz. Yeter ki bizimle iletişime geçin… Adıyaman EKB taleplerinizi ise uzman kadromuz ile özel olarak karşılıyoruz. Uygun Adıyaman EKB fiyatlarımız sayesinde bütçenizi sarsmadan bu zorunluluktan kurtulabilirsiniz. Adıyaman enerji kimlik belgesi fiyatları evin durumuna göre değişiklik göstereceği için en doğru bilgiyi bizimle iletişim kurarak edinebilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenli Bir Şekilde

Enerji kimlik belgesi uzmanlarımız tarafından belgeniz hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlanarak tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Belgenizi bir günde hazırlayarak aynı gün kargoya veriyoruz. Hızlı enerji kimlik belgesi almak isteyenler için yürüttüğümüz çalışmalar kısa bir sürede tamamlanıyor ve belgeniz, çok kısa bir sürede hazırlanmış oluyor. Bina enerji performansı sistemi olarak da bilinen Beptr üzerinden incelediğimiz yapınızın özelliklerini sisteme yüklüyor ve belgenizi yetkili kurumların onayına sunuyoruz. Onayı alır almanız belgenizi kapınıza gönderiyoruz.

Ödemede Kolaylık

Ucuz enerji kimlik belgesinde çığır açan firmamız, ödemelerinizi ister havale ile alıyor, ister EFT ile… Kredi kartı ve kapıda ödeme gibi ödeme kolaylıklarımız da mevcut… Bu sayede çok uygun fiyatlarla, çeşitli ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ihtiyacınız olan belgeyi alabilirsiniz. Adıyaman’da hazırlanmış 1232 proje var ve verilmiş 1125 tane enerji kimlik belgesi var. Siz de elinizi çabuk tutup son günlere kalmazsanız, rahat edersiniz. Lütfen www.ekbproje.com isimli site üzerinden detaylı bilgilere göz atınız. Bir çok ödeme seçeneğimiz mevcuttur, dilerseniz kapıda ödeme veya havale sistemlerinin yanı sıra kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca %100 güven parolası ile hareket ettiğimiz için önce belgenizi size teslim ediyoruz. Ardından sizden ödeme talep ediyoruz. Ayrıca size verdiğimiz belge numarasını bakanlığın resmi sitesinden kontrolünü sağlayarak belge geçerlilik tarihlerini kontrol edebilirsiniz. Adıyaman ilinde bayiliklerimiz mevcuttur.

Şube ve Bayilerimiz

Adıyaman Şubesi
BESTAMİ BÖRTA
ALTINŞEHİR MAH. 30207.SK NO:10 MERKEZ / ADIYAMAN
0541 225 71 74
info@ekbpoje.com.
Adıyaman Şubesi
ADIYAMAN
MERKEZ / ADIYAMAN
0544 711 60 34
info@ekbpoje.com.

EKB TALEP FORMU