BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Bartın Enerji Kimlik Belgesi

Karadeniz’in güzide şehirlerinden biri olan Bartın nüfusu olarak oldukça kalabalıktır. Dört adet ilçesinin bulunması yerleşimi gittikçe arttırarak birçok kişiyi il sınırları içinde toplamayı başarmıştır. Dağlık bir araziye sahip olunan Karadeniz yerleşim olarak çok uzak mesafeleri bulunmaktadır. Yeni yapılanmaya başlayan arazilerde kanunlar çerçevesinde yapılar yapılması uygun yaşam koşullarını oluşturmak için büyük bir gerekçe olmuştur. Dağlık alanlarda kurulması zor olan Bartın şehrinin binaları yeni kentleşme sürecinde yer alarak yeni yatırımlara sebep olmaktadır. Kıyı şeridinde fazlaca enerji ihtiyacı olamayabilir. Çünkü başka kaynaklar ile beslenebilen şehir ormanlık araziler sayesinde kendi enerjisini kendisi yaratabilir diye düşünülebilir.

Bartın Enerji Kimlik Belgesi Nedir?  Şeklinde soru ile 2017 yılından sonra daha fazla şekilde karşılaşılmaktadır. Bartın enerji kimlik belgesi 2011 yılında çıkan yasa ile yürürlüğe girmiştir. Fakat o dönemde zorunlu olmayan bu yasa 2017 yılından sonra zorunlu hale gelmiştir.  Enerji kimlik belgesi için asıl amaç binada yer alan ve gerekli olan tertibatların sağlanması ve bu tertibat ile ürünlerin daha az enerji harcamasını sağlamaktadır.

Bartın Enerji Kimlik Belgesi

Kanunen İyi Ve Kötü Binalar Yapı Denetim Tarafından Değerlendirilir

Bina yapım aşaması başlamadan alınması gereken enerji kimlik belgeleri Bartın ilinin güvenli yapılarını oluşturmak için mecburidir. Bu belgeleri alamayan firmalar inşaat yapma hakkını kazanamaz. Bartın yapı denetim eski binaları göz önünde bulundurmazken yeni binalar için gerekli olan işlemleri tamamlamak zorundadır her binanın kendi yapımına göre puanlaması vardır puanı almak isteyen binalar için enerji tasarrufu ve harcadığı harcayacağı enerji tespit edilerek puanı verilir. Bu işlerinizi kolaylaştırmak için başvuracağınız firmamız size her kolay yöntemi ve en iyi enerji puanını almak için size yardımcı olmaya hazır.

En İyi Puanı Almanızı Sağlarız

Türkiye’nin bütün illerinde yapılan bu çalışma sizin iliniz içinde en iyi şeklide tasarlanabilir. Yeni binalarda hemen başlatılması gereken bu uygulamam eski binalarda biraz daha geriye alınarak 2017 ye atılmıştır. Bu zamana kadar her işinizi uygun koşullarda hazırlayın ve oturduğunuz binaların enerji kimlik belgeleri için bizi arayın. İnternet ortamında bütün işlemlerinizi yapacak olan firmamız ceza almamanız için gerekli olan bütün şartları sizinle konuşarak yerine getirmenizi sağlar. Canlı destekle yapılacak görüşmelerde elinizin altında bulunan bu süper kazancı kaçırmayın. İnşaatilerleyen ve sürekli yenilenen bir sektör yeni kullanılan enerji kimlik belgeleri ileride sorun yaşamamanız için gerekli olacaktır.

Eski Binalar İçin Enerji Kimlik Belgesi 2017 de

Kimlik belgesi geçersiz olan binalar içinde yaşadığınız alanın sağlıksız olmasına neden olur. Yeni planlanan programlara göre büyük inşaat firmaları için özellikle onaylanması gereken bu tasarımları biz sizlere yapıyoruz. Eski binalar için belirtilen tarih sınırına aldanmayın. Hemen işlemlerinizi başlatın ve yolunuza bakın. Enerji kimlik belgesi alan yeni binalara nazaran daha çok ceza alacak olan eski yapılar bizim sayemizde cezasız olarak yapılandırmalarını yaptırabilirler. Fiyat olarak uygun ödeme şekilleri ile anlaşabileceğimiz koşullarımız vardır. Eski ve yeni binalar için farklı fiyat etiketleri uygulanacaktır. Zamanı boş yere geçirmemek için bizimle iletişime geçin ve gerekli olan evraklarınızı birlikte tamamlayalım. Isınmak için gerekli olan ve binanızın harcayabileceği enerjiyi yıllık devirlere bölerek sizi tasarruflu yapabiliriz.

Bartın Enerji Kimlik Belgesi

Bartın ilimizin enerji kimlik belgesi (ekb proje) ve proje listesi beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 05.10.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 0 adet ve proje sayısı 0 adet yapılmıştır. Bunlardan, 0 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 0 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 0 adet enerji kimlik belgesi ofis,  0 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 0 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 0 adet enerji kimlik belgesi otel ve 0 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU