BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Diyarbakır Enerji Kimlik Belgesi

Diyarbakır geçmişten beri çok önemli bir şehir olagelmiştir. Doğunun incisi durumundaki bu şehir birçok medeniyete beşiklik etmiştir. Aynı zamanda büyükşehir konumundaki bu şehirde birçok göç almaktadır. Bu göçere bağlı olarak da Diyarbakır nüfusu artmaktadır Bu nüfus artışı aynı zamanda inşaat sektörüne de etki etmektedir.. Çünkü insanların en temel ihtiyacı olan barınma ihtiyacı gidermek için insanların ne kadar talebi fazla olursa bu sektörde o kadar gelişme göstermektedir.

Diyarbakır Ve Isı Yalıtımı

Daha öncede söylediğim gibi insanlar için barınma ihtiyacı en öncelikli sorunlardan biridir. Bu da tabiki de inşaat sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır. Çünkü bu sektörde arz talep ilişkisi çok büyük önem arz etmektedir. Eğer ne kadar talep fazla olursa o sektördeki büyüme de o oranda fazla olmaktadır. Tabi bu sektörün gelişmesi aynı zamanda başka sektörlerin gelişmesini de sağlamaktadır. Bu sektörlerden birisi de yalıtım sektörüdür. Bu sektörde evin ısı yalıtımı yapılarak insanların dışarıdaki soğuk ya da sıcaktan daha az etkilenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu ısı yalıtımı sayesinde insanlar daha az yakıt parası ödemektedir. Kullanan kişi sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte aynı zamanda bu işi yapan firmalarda artış göstermiştir ve en iyi hizmeti vermek için aralarındaki rekabette artmıştır. Tabi bu da insanlar için bir avantaj haline dönüşmüştür. Çünkü ısı yalıtım hizmetleri adına birçok hizmet firmanın çıkışıyla fiyatlarda en uygun haline dönüşmüştür. Aynı zamanda ısı yalıtımı işlemini yaparak da çok katlı sitelerde ısı izolasyonu sağlanmakta ve odalar aynı şekilde ısı verilmektedir.

Diyabakır Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgesi Nedir

5627 sayılı enerji verimliliği kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan binalarda enerji performansı yönetmenliğine göre binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını, enerji israfının önlenmesini ve çevrenin korunmasını sağlamak için asgari olarak binanın enerji ihtiyacı ve sera gazı salınım seviyesi ve yalıtım özelliklerinin verimini içeren bir belgedir. Daha basit bir ifadeyle buzdolabı, çamaşır makinesi için kullanılan sınıflandırma şimdi çıkan bu yönetmelikle binalar için de kullanılmaktadır. İşte binalarda bu sınıflandırmayı gösteren belgeye Enerji Kimlik Belgesi ya da kısaca EKB denilmektedir. Aynı zamanda bu çıkan yönetmelik ile esi binalarda bu belgeyi almak zorundadırlar.

Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır

Her ilde olduğu gibi Diyarbakır da olan ister yeni isterse de eski olsun bu belgeyi alması zorunludur. EKBproje olarak size en iyi hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Diyarbakır enerji kimlik belgesi fiyatları oldukça uygun olup bu konuda da cazip imkânlar sağlamaktadır. Ödeme konusunda da ister kredi kartı isterseniz nakit kullanabilirsiniz. Diyarbakır enerji kimlik belgesi uzmanları arasında en tecrübeli ve alanında uzman kişilerle size hizmet vermektedir. Eğer EKB projeyi tercih ederseniz bu gibi birçok imkânda da yararlanma fırsatı bulacaksınız. EKB proje olarak size sadece bir telefon uzaklıktayız

Diyarbakır Enerji Kimlik Belgesi

Diyarbakır beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 06.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 828 adet ve proje sayısı 646 adet yapılmıştır. Bunlardan, 47 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 486 adet enerji kimlik belgesi apartman, 2 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 57 adet enerji kimlik belgesi ofis,  1 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 7 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 35 adet enerji kimlik belgesi otel ve 11 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Diyarbakır'da bina, apartman ve ticari yapılar için enerji kimlik belgesi için yanınızdayız. Diyarbakır'ın tüm binaların artık bir enerji kimlik belgesi olacak. Kayapınar, Bağlar, Yenişehir ve Sur ilçelerde son yıllarda yapılar hızlı büyümektedir. Aynı zamanda Ergani, Bismil, Çermik, Sİlvan ve diğer ilçelerde de EKB belge hizmeti vermekteyiz. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU