BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

EKB Talep

Yapı bilgileri ve projeleri info@ekbproje.com adresine mail atabilirsiniz. 

Online Enerji Kimlik Belgesi Talep Formu

Online enerji kimlik belgesi talep formu doldurarak hızlı bir şekilde yapınıza ait uygun ekb belgesi fiyatını bilgilendirelim. Günümüzde en fazla zaman harcanan İnternet birçok bilgiye daha kolay ulaşmamızı sağlıyor. Bizde Enerji Kimlik Belgenizin size en kısa sürede ulaşabilmesi için bilgilerinizi kargo ve/veya farklı yollarla almak yerine talebinizi İnternet üzerinden Online Başvuru ile alıyoruz. Türkiye'de bütün illerden Enerji kimlik Belgesi talebinizi Online Başvuru sistemi ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Belgenizin hazırlanması için birtakım bilgilerinizi tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Bu belge ve bilgilerinizi tarafımıza mail yoluyla ulaştırabileceğiniz gibi Online Başvuru kısmından ne yollamanız gerektiğini bilerek yollayabilirsiniz. Formumuz size neyi nereye yüklemeniz gerektiğini açıklayıcı metinlerden oluşmaktadır. Yapı Ruhsatınızı yükleyin kısmına Yapı Ruhsatınızı, Mimari Projenizi yükleyin kısmında Mimari Projenizi ve size ulaşabileceğimiz isim ve telefon numaralarınızı yine gereken yerlere yazarak bize Online Başvuru ile ulaşabilirsiniz. Yapı Ruhsatınızı taratıp yolayabileceğiniz gibi Mimari Projenizin Autocad formatlı dosyasını yükleyip Online Başvuru kısmından yollayabilirsiniz. Online Başvuru kısmımız çok hızlı güncellenmektedir. Bu sayede size en kısa sürede ulaşıp belgelerinizle ilgili bilgi verebiliyor aynı zamanda size fiyat için bilgi verdikten hemen sonra anlaşmamız şartıyla belgenizi düzenlemeye başlıyoruz. Ve sistem onayı geldikten sonra belgenizin numarasını size aynı gün mail yoluyla ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin online başvuru taleplerini en kısa sürede cevaplandırıyoruz. Online Başvuru bölümümüzden yaptığınız başvuru ile size daha hızlı bir biçimde ulaşma imkanımız olur. 

İsterseniz enerji kimlik belgesi - Ekb Talep Formu açıklayalım: 

1- YAPI TÜRÜ: Yapınızın "yapı ruhsat" tarihi 01 ocak 2011 tarihinden önce ise yapınız eski bina sınıfına girmektedir. 01 Ocak 2011 tarihinden sonra yapı ruhsatı düzenlenmiş ise yapınız Yeni bina sınıfına girmektedir. 

2- YAPI CİNSİ: Mustakil konut EKB, Apartman EKB, Rezidans EKB, Ofis, fabrika, sanayi EKB, Hastahane EKB, Eğitim EKB, Otel EKB, Avm EKB ve Toplu Konut (Toki EKB) cinsi olarak seçebilirsiniz.

3- İNŞAAT ALANI: Yapınızın toplam inşaat alanı metre kare cinsinden yazı ile yazmanız gerekir.

4-BLOK SAYISI: Toplam Bok sayısı yazmanız gerekir. En az 1 adettir.

5-İL-İLÇE: Yapınızn bulunduğu il ve ilçesi

6-AD-SOYAD: Talep eden kişinin (ilgili kişi) adı ve soyadı.

7-TELEFON:  Talep eden kişinin (ilgili kişi) cep telefon numarası.

8- E-MAİL: Talep eden kişinin (ilgili kişi) mail adresi.

Bu şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde ekb talep formunda ekb belgesinin fiyatı alabilirsiniz.

Dilerseniz Yapı bilgileri ve projeleri info@ekbproje.com adresine mail atabilirsiniz.

EKB TALEP FORMU

Hızlı ve güvenilir bir şekilde ENERJİ KİMLİK BELGENİZİ bir gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

İster kapıda ödeme fırsatı isterseniz Havale veya Eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EKBPROJE.COM - MY PROFESYONEL ENERJİ LTD. ŞTİ.

EKB TALEP FORMU