BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Ankara Enerji Kimlik Belgesi

Ankara hakkında bir şeyler söylemek istediğimizde, söyleyecek o kadar çok şeyimiz olur ki, günlerce konuşsak bile bazı şeylere sıra gelmez. Başkent olması itibariyle Ankara’nın nüfusu, 2014 itibariyle beş milyon yüz elli bin kişi… Bu nüfusun her geçen gün katlanması, Ankara’yı İstanbul’a yetiştirir mi bilinmez, fakat inşaat sektörü adına çok değerli bir kent yapıyor. Ankara’da inşaat sektörü, en önde gelen sektörlerden bir tanesi… Bu durum, bazı gereklilikleri de ortaya çıkartıyor.

Isı Yalıtımının Zorunlu Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Yapı denetiminin sıklıkla yapıldığı Ankara’da bu gerekliliklerin başında ısı yalıtımı geliyor. Bina izolasyonunun yapımı önceden keyfi bir uygulama iken günümüzde yasalarla zorunlu hale getirilmiş bir uygulamadır. İskan almak isteyen herkes enerji kimlik belgesi edinmek zorundadır ve bu belgeyi edinmek için mutlaka ısı yalıtımı yaptırmış olmanız gerekmektedir. Ankara’da ısı yalıtımı yaptırmak, gördüğünüz gibi, çok önemli bir uygulamadır. İnşaat sektörünü de yakından etkileyen bu uygulamanın zorunlu olması, Ankara EKB dağıtıcılarını yaygınlaştırmıştır.

Mutlaka Bakanlıktan Onaylı Olmalı

Bu işi yapacak kişiler, enerji kimlik belgesi uzmanlarıdır. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için mutlaka bakanlıktan onaylı uzmanlara bu işi yaptırmanız gerekmektedir. Bugüne kadar Ankara’da yazılmış 25424 proje bulunuyor. EKB alan bina sayısı ise 22929… Bu yapıların dağılımı şöyle: Müstakil konutlar 2016, apartmanlar 19683, rezidanslar 49, ofisler 823, hastaneler 30, eğitim ile ilgili yapılar 214, oteller 49 ve alışveriş merkezleri 65… Gördüğünüz gibi Ankara’da bu işe önem gösteren kişi sayısı hiç de az değil…

Ankara Enerji Kimlik Belgesi

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Siz de bilinçli bir vatandaş olarak www.ekbproje.com isimli sitemizi ziyaret edebilir, Ankara’da enerji kimlik belgesi alabilirsiniz. Ankara enerji kimlik belgesi fiyatları bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlardır. Öncelikle evinizde bir inceleme gerçekleştiriyor ve bu inceleme neticesinde elde ettiğimiz verileri bakanlığa bildiriyoruz. Bakanlık onayından sonra çıkan belgenizi, kargo aracılığı ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Bizden alacağımız bu belgeyi kargo vasıtasıyla kapınıza kadar ulaştırarak sizi büyük bir sorundan kurtarmış olacağız. Belgenizi sizlere bir günde teslim ederek, bu belgeyi almanızı kolaylaştırıyoruz. Bu sayede hiçbir aksaklık ve zaman kaybı yaşamadan, gerekli belgeyi yetkili kişiler aracılığı ile bakanlıktan temin etmiş oluyorsunuz. Detaylı bilgi için hemen bizi arayın… Her durumda müşterisinin yanında olan firmamız, ödeme konusunda sağladığı kolaylıklar ile de müşterisinden taraf oluyor. Bu zorunluluğu bizimle birlikte kolayca ortadan kaldırmak isterseniz, hemen bize iletişim yollarımızdan bir tanesini kullanarak ulaşın. Müşteri hizmetlerimiz sizlere evinizin durumu hakkında sorular soracak ve ortalama Ankara EKB fiyatlarını sizlerle paylaşacak. Bu sayede enerji kimlik belgesini ne kadar ücret mukabilinde edinebileceğinize dair bilgilenmiş olacaksınız. Bütün bu işlemleri kolay bir şekilde, birkaç günde gerçekleştirmek, zannettiğinizden daha basit… Başkent ankara en çok hizmet verdiğimiz iller içerisinde 1. sırada yer almaktadır. Geniş bayi ağı ile sunduğumuz hizmetlerden mükemmel geri dönüşler alıyoruz. Ankara enerji kimlik belgesi fiyatlarındaki indirim ve kampanyalarımız ile başkent halkını çok memnun ettik. Aralarında bir çok resmi kurumun olduğu firmaya ve kişilere hizmet verdik. Profesyonel mühendislerimizin hizmetleriyle her geçen gün hizmet alanımızı daha fazla genişletiyoruz.

Ankara Enerji Kimlik Belgesi

Ankara beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 05.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 23048 adet ve proje sayısı 25554 adet yapılmıştır. Bunlardan, 2018 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 19795 adet enerji kimlik belgesi apartman, 49 adet enerji kimlik belgesi rezidasn, 827 adet enerji kimlik belgesi ofis,  30 adet enerji kimlik belgesi hastahane, 215 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 49 adet enerji kimlik belgesi otel ve 65 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

 

Şube ve Bayilerimiz

Ankara Şubesi
ANKARA
ANKARA
0543 948 55 34
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU