BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Kahramanmaraş Enerji Kimlik Belgesi

Kahramanmaraş köklü tarihe sahip nadide şehirlerden biridir. 2014 verilerine göre 1.089.038 nüfusu ile var olmaktadır. Oldukça kalabalık olan bu şehre hizmet vermekten EKB Proje olarak gurur duyuyoruz. Enerji kimlik belgesi günümüzde bir zorunluluk haline gelmiştir. Firmamız bu konuda yardımcı olmak için hazırdır. Türkiye’nin her yerinden bizlere telefon ile ulaşabilmeğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Firmamız enerji kimlik belgesi uzmanı personelleri ile çalışmaktadır ve bu belgeyi sizlere 1 gün içinde hızla hazırlar. Uzmanlarımız binanızın yalıtım ve enerji durumunu inceler. Tüm illerde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da enerji kimlik belgesi almak zorunludur.  Belediyeler tarafından ruhsat verilir ve bu belge olmadan hiçbir işlem yapılamaz. Bu belgeye sahip olmayan binalara ceza verilir. Eski binalarda bu yasaya dâhildir ve en geç 2017 yılına kadar enerji kimlik belgesine sahip olmak zorundadır. Firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde inceleme yapar. Firmamız inleme sonuçlarını beptr (bina enerji, performansı) sistemine yükler ve onay bekler. Onaylanan belgeler evinize kargo ile gönderilir. Firmamıza ödemeyi havale, eft ve kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş Enerji Kimlik Belgesi binalarda yer alan enerji kullanımı tasarruflu hale getirmek için yapılmaktadır.  Yani Kahramanmaraş EKB ile binalarda işi verimliliği artarken osi maliyetleri azalmaktadır.  Kahramanmaraş enerji kimlik belgesi almak için bir takım şart ve kıtaların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kahramanmaraş Enerji Kimlik Belgesi

Kahramanmaraş’ta Isı Yalıtım Sektörü

İnşaat sektöründe bir hayli yol kat etmiş Kahramanmaraş dolayısı ile ısı ve yalıtım sektöründe de oldukça iyidir. Isı yalıtım sistemleri yeni binalarda zorunludur ve bu zorunluluğa bir yeni zorunluluk daha eklendi. Yasalar ile binaların enerji kimlik belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu belgeler binanın yalıtım durumunu, enerji sınıfını ve hangi miktarda enerji tükettiğini gösterir. Belgelerin ömrü 10 yıllıktır ve 10 yılsonunda yenilenmesi gerekir. 2011 yılında çıkan bu yasa ile binalar enerji kimlik belgesine sahip olmalıdır. Kahramanmaraş’ta enerji kimlik belgesi almak isteyenlere firmamız yardımcı olacaktır.

Enerji Kimlim Belgesi Nasıl Hazırlanır?

 Firmamız Bayındırlık Ve İskân Bakanlığı tarafından yetki almıştır ve enerji kimlik belgesi hazırlar. Firmamız EKB Proje ile hazırlanan bu belgeler binaların incelenmesi sonucu hazırlanır. İçerisinde yalıtım ve enerji özellikleri bulundurur. Firmamız Kahramanmaraş’ta kurulduğu günden bu yana toplam 1533 proje almıştır. 1280 tane enerji kimlik belgesi hazırlamıştır ve bunun 158 tanesi müstakil konutlara, 1007 tanesi apartmanlara, 2 tanesi rezidanslara, 43 tanesi ofislere, 1 tanesi hastaneye, 26 tanesi eğitim binalarına, 22 tanesi otellere ve 21 tanesi AVM’lere hazırlanmıştır.

Kahramanmaraş’tan Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Her ilde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da enerji kimlik belgesi almak zorunludur. 1000 metre kare ve üzeri eski binalarda bu belgeleri almak zorundadır. EKP proje olarak bu belgeleri almanız için yardımcı oluyoruz.  Enerji kimlik belgesi fiyatı gayet makul seviyededir. Kahramanmaraş’ta enerji kimlik belgesi uzanmaları olarak en iyi personeller firmamızda çalışmaktadır. EKB Proje ile hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet almanın keyfini yaşayın. Firmamız sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

Kahramanmaraş Enerji Kimlik belgesi

Kahramanmaraş beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 09.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 1284 adet ve proje sayısı 1542 adet yapılmıştır. Bunlardan, 158 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 1009 adet enerji kimlik belgesi apartman, 2 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 44 adet enerji kimlik belgesi ofis,  1 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  26 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 23 adet enerji kimlik belgesi otel ve 21 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

Şube ve Bayilerimiz

Kahramanmaraş Şubesi
KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ
0542 579 41 60
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU