BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Keçiören Enerji Kimlik belgesi

Keçiören Ankara enerji kimlik belgesi almak isteyenler özel ve kamu kuruluşları için bu belgeyi vermeye yetkili kurumlardan olan firmamızdan 50 metrekare ve üzerindeki binalar için gerekli kimlik belgelerinin alımı yapılmaktadır.

Keçiören enerji kimlik belgesi 10 yıl boyunca geçerli olacak ve binalarınızın değerini yükseltecektir.

Enerji Kimlik Belgesi Ne İşe Yarar?

Enerji kimlik belgesi binanın enerji verimliliğini ölçen bir belgedir. Yani binanızın özellikleri incelenerek enerjiyi nasıl kullandığınızın tespit edildiği bir rapordur. Bu raporda A ve G arasında farklılaşan bir tür sıralama görülür.

Bu sıralamada yer alan kategoriler en yüksek enerji verimi ve en düşük enerji verimi konusunda sınıflandırılır. Verimliliği düşük olan binalara sıklıkla mantolama önerilir. Mantolama binanın ısı yalıtım sistemi ile kaplanması ve hava koşullarından etkilenmemesinin sağlanmasıdır. Bu sayede bina daha az enerji harcayarak, daha fazla ısınmış olacaktır. Keçiören enerji kimlik belgesi almak isteyenler firmamıza başvurabilirler ve belgelerini alabilirler.

Yani ahır ve ağıl, sanayi ve tarım alanları gibi yapılar bu tarz bir belgeye ihtiyaç duymamaktadır. Fakat bu yapılar haricinde olan ve enerji kullanan binalar için enerji kimlik belgesi olmazsa olmaz bir hali 2017 yılı itibariyle almıştır.  Adana enerji kimlik belgesi almak için öncelikle gerekli olan şartları yerine getirmek gerekmektedir. Daha sonra gerekli prosedürler adım adım uygulanarak Adana enerji kimlik belgesi alınmaktadır

Enerji kimlik belgesi, binanın kiralanması ve satılması durumundaki değerini arttıran bir belgedir. Birçok sahte belge veren kurum ve kuruluş vardır ve bunların tespit edilmesi için bakanlık tarafından yetkilendirilen kuruluşlardan hizmet almanız önemlidir. Keçiören enerji kimlik belgesi aldığınızda belgenizin en alt kısmında yer alan bilgilerde enerji kimlik belgenizin kodu yer almaktadır.

Türkiye'nin başkenti Ankara ilimizin tüm ilçelerine Ekb hizmeti veren firmamız özelde keçiören enerji kimlik belgesşnde bir çok projeye öncelik etmiştir. 

Keçiören'de bulunan bina, apartman, otel, avm, fabrika ve iş merkezleri ile resmi kurumların enerji kimlik belgesi almak için bize  başvurun.

Binanızın enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'dan online EKB Talep edebilirisiniz. 

www.ekbproje.com ||| ENERJİ KİMLİK BELGESİ

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU