BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Mersin Enerji Kimlik Belgesi

Göçmen bir Türk aşiretinden adını alan İçel yani Mersin ilimiz Türkiye’nin en kalabalık 10. İllerinden birisidir. Hızla büyümekte olan ilimiz Türkiye’mizin en büyük limanı olan Mersin Limanını barındırmaktadır. Çok eski 1866 yıllarda Amerika iç savaşı mevcutken Dünyadaki pamuk kıtlığı demiryolunun bu ile gelmesi ile giderilmiş ayrıca demiryolunun bu ile gelmesiyle ilinde hızla gelişmesi sağlanmıştır. Hatta belki de en büyük limanın bulunmasının sebeplerinden birisi bu durum olabilir. Beş-on bin arası bir nüfusun olduğu o zamanlardan günümüze 2 milyona yaklaşmış nüfusuyla hızla gelişmekte olan İçel Türkiye'mizin bütün illeri gibi 2017 de enerji kimlik belgesine sahip evlere kavuşacaktır. Enerji kimlik belgesi için doğru tercihi yapmanız gerekirken size telefon kadar yakın olan ekbproje ihtiyacınız olan desteği size sağlayacaktır. Mersin Enerji Kimlik Belgesi almak için binalarda ısı ya da ses alıntımı mutlaka olması gerektiği gibi denetleme sırasında sera gaz noktaları da incelemektedir.  Böylece Mersin enerji kimlik belgesi binalarda enerji tasarruflu yanında zararlı gaz konusunda da binaları korumaktadır.

Enerji Kimlik Belgesinde Derecelendirme

Enerji kimlik belgesinin amacı daha az enerji tüketen verimli evler üretmektir. Böylelikle doğa korunacak ve enerji israfı ortadan mümkün olduğunca kaldırılacaktır. Bunun en önemli etkenlerinden birisi olan ısı yalıtımı ile kışın ısınmak için harcanan enerji azalmış olacak ve varsa yazın sıcaklığı muhafaza etmek için harcanan enerjide de tasarruf edilmiş olacaktır. Böylelikle doğayı korumuş ve daha az enerji tüketerek daha yararlı ve verimli enerji kullanmış olacağız. Tabi bunun bizler içinde faydası olacaktır. Çünkü daha az enerji tüketerek daha az masraf yapmış olacak ve böylelikle de daha fazla kar elde etmiş olacağız. Tabi Bu derecelendirme de C sınıfının altında kalmamız durumunda da iskân alamayacak ve ek masraflar yaşamak zorunda kalmış olacağız.  Bu yüzden ekbproje ile iletişime geçerek bir telefon kadar yakın olan firmamız ile en iyi ve uygun evleri inşa ederek, hem doğa dostu evlere sahip olacak hem de daha az enerji tüketerek israf etmeyen ve daha verimli evler üretmiş olacağız. Böylelikle kullanırken de karlı duruma geçeceğiz. Derecelendirmemiz ne kadar iyi olursa o kadar iyi ve doğa dostu evlere sahip olacak ve uzun vade de o kadar kara geçeceğiz.

Mersin Enerji Kimlik belgesi

Doğru Danışmanlık Ve Profesyonel Ekip

Ekbproje olarak size en uygun ve en iyi hizmeti vererek profesyonel ve bilgili ekibimiz ile iletişime geçip dağlarla çevrili ve dağların hâkim olduğu İçel’de iyi bir derecelendirme ile iskânlı evlere sahip olacak ve ek masraflardan kurtularak kaliteli ve doğa dostu evlere sahip olacaksınız. İnternet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde bize başvuru yaparak yine size elinize teslim belgeler ile ulaşarak bir gün içinde belgeniz hazır ve elinize ulaşmış olacaktır. Kaliteli hizmet için doğru tercihi yapmalısınız. Doğru tercih için ise yorulmanıza gerek kalmadan bir telefon kadar yakın olan ekbproje.com ile iletişime geçerek hızlı ve kolay bir şekilde evinizin derecelendirilmesini alınız.

Mersin Enerji Kimlik belgesi

Mersin beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 08.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 5840 adet ve proje sayısı 6315 adet yapılmıştır. Bunlardan, 799 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 4746 adet enerji kimlik belgesi apartman, 2 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 203 adet enerji kimlik belgesi ofis,  13 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  27 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 22 adet enerji kimlik belgesi otel ve 28 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

Şube ve Bayilerimiz

Mersin Şubesi
HALİL UFUK YILDIRIM
Gazi Mahallesi 1317 sokak Bina No:6 Özgür Apt Altı Yenişehir Mersin
0507 244 24 04
info@ekbproje.com
Mersin Şubesi
SAMİ NURBAKİ BÖCÜTOĞLU
Saray Mh. Sanatçılar 1-2 Sk. Mazhar Tol iş merkezi no:9/106 Silifke/Mersin
0552 684 1415
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU