BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Zonguldak Enerji Kimlik Belgesi

Zonguldak, batı Karadeniz bölgesinde bulunan Karadeniz’e kıyısı olan bir şehrimizdir. Özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahip olan Zonguldak Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Zonguldak ne kadar Batı Karadeniz bölgesinde bulunsa da Karadeniz ikliminin özelliklerini barındırır. Kışları bol yağış alması nedeniyle yaşam koşulları diğer bölgelerimize nazaran daha zorlu geçmektedir. Ayrıca yine bu sebeple yer altı suları açısından da çok zengin bir şehrimizdir. Zonguldak gerek güzel sahil şeridi ile gerekse de enerji bakımından Türkiye^nin kömür ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamasıyla Tüm Türkiye için önemli bir kent olagelmiştir. Ancak iklim koşullarının zorluğu ve yer altı kaynaklarının bolluğu yine de bina içerilerindeki enerjinin korunmasını zorunlu kılmaktadır. Buna bağlı olarak gerek inşaat gerekse de ısı yalıtım sektörleri günden güne gelişmektedir.  

Metre kareye göre değişiklik gösteren enerji kimlik belgesi fiyatları için ortalama rakamlar ise şu şekilde yer almaktadır. 700 metre karelik bir alan için ortalama enerji kimlik belgesi fiyatı 320 lira kadar olmaktadır. elbette metre kare artıkça enerji kimlik belgesi için çıkan fiyat da artmaktadır. Ortalama bir bina için ödenecek olan enerji kimlik belgesi fiyatları ise 500 ile bin lira arasında değişmektedir

Zonguldak’ta Isı Yalıtım

Karadeniz ikliminin zorlu koşulları altında ısı yalıtımının binalara yapılması 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği ile zorunlu hale getirilmiştir. Bu yasaya göre yapılması gereken ilk şey Enerji kimlik belgelerinin çıkarılmasıdır. Enerji Kimlik belgesi binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasına, enerji israfının önlenmesine ve çevrenin korunmasını sağlamak için, asgari olarak binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri ve ısıtma ve/veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren belgedir. Bu belge belirtilen şu yapıların dışında tüm binalarda kullanılacaktır. Bu yapılar; sanayi alanlarında üretim faaliyetleri yürütülen binalar, planlanan kullanım süresi iki yıldan az olan binalar, toplam kullanım alanı 50 m2 ’nin altında olan binalar, seralar, atölyeler, münferit olarak inşa edilen ve ısıtılmasına, soğutulmasına gerek duyulmayan depo, ardiye, ahır, ağıl gibi binalar, mücavir alan dışında kalan ve toplam inşaat alanı 1.000 m2’den az olan binalardır.

Zonguldak  Enerji Kimlik Belgesi

Zonguldak’ta Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Alınır?

Türkiye’nin neredeyse her yerinde enerji kimlik belgesi hizmeti veren şirketlerden biri de EKB projedir. Zonguldak’ta enerji kimlik belgesi nasıl alınır diye sorduğunuz vakit firmamız derhal hizmetinize koşacaktır. Firmamız ile enerji kimlik belgenizi en kısa sürede elde edeceksiniz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız bilgi almak istediğiniz her zaman size aradığınız bilgileri verecektir. Zonguldak’ta enerji kimlik belgesi çıkartmak istediğiniz her an firmamıza ulaşmanız yeterlidir. EKB proje olarak Zonguldak’ta enerji kimlik belgesi fiyatları konusunda da rakip tanımıyoruz. Her zaman uygun fiyatlarımız ile bize güvenebilirsiniz. Bize ulaştığınız vakit Zonguldak’ta enerji kimlik belgesi uzmanlarımız ile görüşmeniz ayarlanacaktır. Uzmanlarımız adresinize kadar gelecek binanızın enerji harcaması, enerji ihtiyacı ve enerji harcama sınıfının belirlenmesi adına yapılacak bütün testleri yapacak, size uygun enerji kimlik belgesini hazırlayacak uygun ödeme koşulları ve adrese teslim hizmet politikası ile memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Zonguldak Enerji Kimlik Belgesi

Zonguldak ilmizde ekb proje listesi beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 28.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 707 adet ve proje sayısı 774 adet yapılmıştır. Bunlardan, 13 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 638 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 36 adet enerji kimlik belgesi ofis,  2 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  10 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 8 adet enerji kimlik belgesi otel ve 0 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

İletişim Bilgilerimiz

EMD TRADE ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Bağlarbaşı Mh. Atatürk Cd. Sakarya Sk. No:35 Malte Plaza Business Maltepe/İSTANBUL/TÜRKİYE
0850 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU