BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Gümüşhane Enerji Kimlik Belgesi

Gümüşhane ili ülkemizin karedeniz bölgesinde bulunan yeşilliği ile dikkatleri üstüne toplayan bir ilimizdir. Gümüşhane iline bakıldığı zaman son zamanlarda oldukça gelişen Gümüşhane ili her geçen gün gelişimini sürdürerek daha çok gelişmektedir.  Gümüşhane ilinde son zamanlarda yeşillikler içinde oluşan binalar Gümüşhane ilini daha güzel hale getirmektedir. Gümüşhane ilinin bu denli güzel bir hal alması insanların da bu ile göç etmelerine neden olmuştur. Günümüzde bakıldığı zaman Gümüşhane iline olan göçlere bağlı olarak Gümüşhane ilinde yapıların sayısında büyük artış meydana gelmiştir.

Gümüşhane Enerji Kimlik belgesi

Gümüşhane İlinde Ev Yapmak için Gerekli Olan Belge Enerji Kimlik Belgesi

Günümüzde ev yapmak isteyen kişilerden bazı belgelerin alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu belgelerden biri olan enerji kimlik belgesi olmadan yapı türlerinden birini yapmak mümkün değildir. Yeni çıkan bir yasa ile ev yapmak isteyen biri öncelikle enerji kimlik belgesi çıkartıp ardından ev yapma işlemine başlamaktadır.  Enerji kimlik belgesi olmayan kişilerin bina ile ilgili her hangi bir işlem yapması mümkün olmadığı gibi yapmaları sonucunda ise bu durum bir suç sayılıp kişiler cezalandırılmaktadır.  Yapılar için çıkarılan enerji kimlik belgesine bakıldığı zaman bu enerji kimlik belgesinin geçerlilik süresi 10 yıl olup bu yasa 2011 yılında çıkarılmıştır. 2011 yılında çıkan enerji kimlik belgesi yasasına göre 2017 yılına kadar tüm yapıların enerji kimlik belgesinin çıkarılması zorunlu hale getirilmiştir.

Enerji Kimlik Belgesi Nedir Ve Niçin Çıkarılmalıdır

Gümüşhane ilinde çıkarılan Enerji kimlik belgesi bir yapının ne kadar enerji kullandığını gösteren bir belgedir. Yapılacak olan bine yerinde çeşitli incelemelerde bulunularak binanın enerji tüketim sınıfını, enerji tüketim miktarını ve yalıtımsal özeliklerini belirlemektedir. Buna bağlı olarak bina kışın diğer evlere göre daha çok ısınmakta yazın ise evin içi sürekli olarak serin kalarak insanların rahat etmesini sağlamaktadır.

Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Çıkarılır

2011 yılında çıkarılan bir yasa ile 1000 metre üzerinde yapılacak olan tüm yapıların enerji kimlik belgesini çıkarması zorunlu hale gelmiştir. Bu durum Karadeniz bölgesinin gelişen ili olan Gümüşhane ili içinde geçerlidir. Gümüşhane ilinde son zamanlarda artan bina sayısına bağlı olarak kişiler yapmış oldukları binaların enerji kimlik belgesini de çıkarmak için uğraşmaktadırlar. Enerji kimlik belgesini çıkarmak için sizlere düşen görev bir telefon ile bizleri aramaktır. Telefon ile bizler aramanızdan sonra deneyimli personelimiz kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz adrese gelerek gerekli olan ölçümleri yapmaktadır. Ölçümler ardından web sitemiz sizler için enerji kimlik belgesini kısa süre içinde hazırlamakta ve adresinize göndermektedir. Enerji kimlik belgesi çıkarmak için yapılan bu işlemleri siz değerli müşterilerimiz için oldukça uygun fiyata yaparak sizlere yardımcı olmak için sürekli olarak çalışmaktayız. Enerji kimlik belgenizi adresine göndermemizin ardından gerekli olan ödemeyi ister kapıda, ister kredi kartı isterseniz EFT seçenekleri ile çeşitli ödeme kolaylıkları sunmaktayız. Gümüşhane  EKB fiyatları ise alınacak belgeler ve bina yapısına göre değişiklik göstermektedir . Bina yapısının büyük olması enerji kimlik belgesi fiyatları konusunda yüksek fiyatların meydana gelmesine neden olmaktadır.  Bina yaşı yanında bina büyüklüğü de alınacak olan Gümüşhane Enerji Kimlik Belgesi için fiyat konusunda satış sağlamaktadır

Gümüşhane Enerji Kimlik belgesi

Gümüşhane beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 07.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 352 adet ve proje sayısı 370 adet yapılmıştır. Bunlardan, 2 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 325 adet enerji kimlik belgesi apartman, 1 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 10 adet enerji kimlik belgesi ofis,  2 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  9 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 3 adet enerji kimlik belgesi otel ve 0 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Sizler de yapınıza ait enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'u ziyaret ediniz. 

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU