BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Yozgat Enerji Kimlik Belgesi

Başkent Ankara’ya yaklaşık olarak 210 km uzaklıkta bulunan, İç Anadolu’nun güzide semtlerinden biridir Yozgat. İç Anadolu’da yaşayan her bir bireyin mutlaka gidip görmesi, insanlarıyla tanışması gereken bir şehrimizdir. Hem tarih ve turizm kokan sokakları hem de yüreğinizi ısıtacak insan ilişkileri ile ömrünüzde en az bir kere ziyaret etmeniz gereken bir şehirdir. İç Anadolu’nun ılık ve yer yer sıcak ikliminin insanların kalplerine vurduğunu söylememiz gerekir. Kalplerini sıcak tutan bi insanların iklim koşullarına bağlı olarak kışları sıcak yazları ise serin evlerde oturması, ofislerde çalışması gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun için gerek inşaat sektörü gerekse de ısı yalıtım sektörünün gittikçe gelişmesi işten bile değildir.

fakat enerji kimlik belgesi için belirlenecek fiyatlar konusunda farklı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu noktalar tek tek incelenerek genel bir enerji kimlik belgesi fiyatı ortaya çıkmaktadır. düzenlenecek olan enerji kimlik belgesi fiyatı için ilk olarak bina yaşı gelmektedir. Yozgat EKB fiyatları  için inceleme yapıldığında bina yaşları son derce önemli bir hal almaktadır

Yozgat  Enerji Kimlik Belgesi

5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu

2011 yılında çıkarılan bu kanun hem bina sahiplerini hem de ev ve iş yeri sahiplerini yakında ilgilendirmekte olan bir kanundur. Bu kanuna göre sanayi alanlarındaki üretim faaliyetleri yürüten binalar, toplam kullanım alanı 50 metrekare’nin altında olan binalar atölyeler, seralar, münferit olarak inşa edilen ve ısıtılmasına, soğutulmasına gerek duyulmayan depo, ardiye, ahır, ağıl gibi binalar,  kullanım süresinin 2 yıldan fazla olmaması planlanan binalar, toplam inşaat alanı 1.000 m2’den az olan binalar dışındaki binaların enerji kimlik belgesi olması zorunludur. Enerji kimlik belgesi ise Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığınca yetiştirilen ve eğitime tabi tutulan uzmanlar tarafınca verilmektedir. Yasaların ülkemizde her ilde eşit olarak uygulanabilmesi açısından 2017 kadar zaman verilmiştir. Bu zamana kadar yukarıda belirtilen gruba giren bütün binaların enerji kimlik belgesini alması gerekmektedir. Yozgat’ta enerji kimlik belgesi almak da yasa itibariyle zorunlu tutulmuştur.

Yozgat’ta Enerji Kimlik Belgesi Nasıl Çıkartılır?

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İç Anadolu bölgesinde de Enerji Kimlik Belgesinin çıkarılması zorunluluk haline getirilmiştir. 2017 yılına kadar bahsi geçen binaların hepsinin enerji kimlik belgesinin çıkarılması gerekmektedir. Yozgat’ta enerji kimlik belgesi fiyatlarıyla EKB proje sizin yanınızda olacaktır. Yozgat’ta enerji kimlik belgesi uzmanları denildiği zaman akla ilk gelen firma EKB projedir. EKB proje olarak her zaman siz müşterilerimize en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Firmamızın Yozgat’taki çalışmaları ise şu şekildedir: 1257 proje içerisinde 1103 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. Projesi elimizde olan 1121 apartmandan 993 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. Ayrıca 40 müstakil konut projesinden de 22 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. 76 adet ofis projesinden 72 adet enerji kimlik belgesi de oluşturmuş bulunmaktayız. Bunun yanında devam eden ve hali hazırda enerji kimlik bilgisi hazırladığımız birçok çalışmamız da bulunmaktadır.  EKB proje olarak Enerji kimlik belgelerinizi oluşturmanız adına sizinle birlikte çalışacağımıza söz veriyoruz. En kısa süre enerji kimlik belgenizi oluşturacak adresinize teslim edeceğiz. EKB projeye güvenerek doğru bir adım attığınız bilmenizi isteriz.

Yozgat  Enerji Kimlik Belgesi

Yozgat ilimizde ekb proje listesi beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 27.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 1121 adet ve proje sayısı 1274 adet yapılmıştır. Bunlardan, 22 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 1011 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 72 adet enerji kimlik belgesi ofis,  1 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  7 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 1 adet enerji kimlik belgesi otel ve 6 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

Şube ve Bayilerimiz

Yozgat Şubesi
ÖZGÜR ÖZER
Ayanoğlu mah. Şehit vedat özayar cad. yerköy/yozgat
0543 948 55 34
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU