BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Uşak enerji kimlik belgesi

Uşak, Ege Bölgesi'nde Batı ve Orta Anadolu'yu birbirine bağlayan önemli bir şehrimizdir. Bünyesinde yaklaşık olarak 350 bin kişiyi barındıran Uşak gerek bulunduğu merkezi konum ile gerekse de iç bölgeler ile Ege’nin bağlantısı olması sebebiyle önemli bir merkezdir.  Uşakta gelişen en önemli sektörlerden biri İnşaat sektörüdür. Bölgenin nüfusunun giderek artması ile insanların yaşam alanlarına olan ihtiyaçları giderek artmaktadır. Buna bağlı olarak da inşaat sektörü hızla gelişmektedir. Gelişen inşaat sektörü yanında birçok sektörün de gelişmesine katkıda bulunmuştur.

İskan ya da ruhsat için ortaya çıkan maliyetler de enerji kimlik belgesi için oluşan fiyatları etkilemektedir. Bu durumda ruhsat ya da iskan için gerekli olan maliyetlerin ne kadar önemli olduğu da ortaya çıkmaktadır. yeni yapılan binalar için de bu konular son derece önemli konular arasında yer almaktadır

Gelişen Sektörler İçerisinde Isı Yalıtım

Binaların olmazsa olmazlarından biri de ısı yalıtımının yapılmış olmasıdır. Uşakta gelişen inşaat sektörüne bağlı olarak ısı yalıtım sektörü de giderek güçlenmektedir. Bu sektör binaların dış cephelerinin özel malzemeler ile kaplanması suretiyle kışın sıcağın bina içinde tutulması yazın ise bina içinin serin kalması adına yapılan bir sistemdir. Bu şekilde hem enerjiden tasarruf sağlanır hem de insanların yaşamları kolaylaşır. Uşakta ısı yalıtım üzerinde çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Firmamız EKB proje de bu firmalardan biridir.

Uşak Enerji Kimlik belgesi

EKB proje ne iş yapar?

Firmamız “5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu” ve buna bağlı olarak çıkartılan “Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği gereğince her binanın enerji kimlik belgesi olma zorunluluğu getirilmesiyle enerji kimlik belgesi hazırlayan bir firmadır. Bu yönetmeliğe göre; sanayi alanlarındaki üretim faaliyetleri yürüten binalar, kullanım süresinin 2 yıldan fazla olmaması planlanan binalar, toplam kullanım alanı 50 metrekare’nin altında olan binalar, seralar, atölyeler, münferit olarak inşa edilen ve ısıtılmasına, soğutulmasına gerek duyulmayan depo, ardiye, ahır, ağıl gibi binalar,  mücavir alan dışında kalan ve toplam inşaat alanı 1.000 m2’den az olan binalar dışındaki binaların enerji kimlik belgesi olması zorunludur.  Bu zorunlulukla birlikte firma olarak müşterilerimize Uşak’ta enerji kimlik belgesi hazırlama hizmeti vermekteyiz.

EKB Projenin Uşaktaki faaliyetleri

EKB proje olarak Uşakta enerji kimlik belgesi nasıl çıkarılır gibi sorularınız olması durumunda aradığınız bütün cevapları size vermekteyiz. Yasa ile belirtilen şekilde binalarınızın enerji kimlik belgesine ihtiyaç duymaları halinde gerekli ölçümleri yaparak size enerji kimlik belgelerinizi teslim ediyoruz. Uşakta enerji kimlik belgesi fiyatlarının uygunluğu ile de bilinen firmamızın çalışmaları şu şekildedir. 1100 proje içerisinde 929 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. Projesi elimizde olan 958 apartmandan 840 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. Ayrıca 112 müstakil konut projesinden de 58 adet enerji kimlik belgesi oluşturduk. 19 adet ofis projesinden 13 adet enerji kimlik belgesi de oluşturmuş bulunmaktayız. Bunun yanında devam eden ve hali hazırda enerji kimlik bilgisi hazırladığımız birçok çalışmamız da bulunmaktadır.  Çalışmalarımız gösteriyor EKB proje, Uşakta enerji kimlik belgesi uzmanları içerisinde başarısına başarı katan bir firmadır.  Sizin desteğiniz ile büyüyor ve gelişiyoruz.

Uşak Enerji Kimlik belgesi

Uşak ilimize ait şuan kadar çıkan enerji kimlik belgesi ve proje listesi (ekb proje) beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 25.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 961 adet ve proje sayısı 1129 adet yapılmıştır. Bunlardan, 28 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 871 adet enerji kimlik belgesi apartman, 0 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 13 adet enerji kimlik belgesi ofis,  1 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  8 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 4 adet enerji kimlik belgesi otel ve 6 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

Ekimlik belgesi almak artık çok kolay.  Ekb fiyatı için ekbproje.com'u ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz

www.ekbproje.com Online Enerji Kimlik Belgesi (Ekb)

Şube ve Bayilerimiz

Uşak Şubesi
YUKSEL KALIPCI - MAKINA MUHENDİSİ
İslice mahallesi İsmet paşa caddesi atom apt. No 17 kat 2 usak
0543 948 55 34
info@ekbproje.com

EKB TALEP FORMU