BİLGİLERİ DOLDUR, EKB FİYATI ÖĞREN

YAPI CİNSİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ
FİYATLARI HESAPLA!

Yapınıza ait bilgileri girerek anında
Enerji Kimlik Belgesi fiyatı öğrenin.

Tekirdağ Enerji Kimlik Belgesi

Trakya bölgesi içinde bulunan Tekirdağ, uzun yıllarca fetihlere giderken dinlenilen iller arasında olmuştur. Bundan dolayı da sürekli gelişerek, ülkemizin güzide illeri arasına girmiştir. Tekirdağ nüfusu, 2013 yılı verilerine göre % 3.67 artarak, yaklaşık 907 bin kişiye ulaşmıştır. İlimizin denize kıyısının da olması sebebiyle, nüfusumuzda ileriki yıllarda daha çok artış yaşanması yüksek oranda beklenmektedir. Bu bakımdan enerji kimlik belgesi almak isteyenler gerekli koşulları inceleyerek bu belgeyi en kısa sürede almalıdır. Tekirdağ EKB Fiyatları için yapılan incelemede bu belge için gerekli olan şatlar da yer almaktadır

ISI YALITIMINDA TEKİRDAĞ

Yukarıda da bahsedildiği gibi, artan nüfusa oranla barınılacak ve yaşanılacak yer temini için,inşaat sektörü de hızla gelişmektedir. Artan inşaatlar için ısı yalıtımının da yapılması, o binaların tercih edilme sebeplerinden olmuştur. Yazın çok sıcak olan havanın içeri girmesini, kışın da ısıttığımız evlerimizin soğumasını engelleyen bu ısı yalıtım hizmeti, büyük oranda enerji kaybını önlemektedir. Yeni yapılan bina ve iş yerlerinin,enerji kimlik belgesi alması zorunludur. Eski bina ve iş yerlerinin de yasa gereği, 2017 yılından itibaren enerji kimlik belgelerini almaları zorunlu hale gelecektir.

TEKİRDAĞ ENERJİ KİMLİK BELGESİ NASIL ALINIR?

Firmamız EKB Proje ( ekbproje.com ) olarak tüm Türkiye’de isterseniz telefonla, isterseniz de online olarak “ Tekirdağ ekb belgesinasıl çıkartılır? “ sorunuza cevap oluyoruz. Tekirdağ ekb uzmanlarımız tarafından, binanızın veya iş yerinizin özelliklerine göre enerji sınıfınızı belirliyoruz. İskân almak için gerekli olan bu belgeyi, yalnızca 1 günde hazırlıyoruz. Web sitemizin ( ekbproje.com ) ekb uzmanlarıtarafından hazırlanan bu belgeyi, Bina Enerji Performansı (beptr) üzerinden, binanızın veya iş yerinizin özelliklerini sisteme yükleyerek onay ister. Onaylanan bu belgeniz de, kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Tekirdağ enerji kimlik belgesi fiyatını da ister kredi kartıyla, ister kapıda ödeme kolaylığıyla, isterseniz de Havale/EFT yoluyla ödeyerek ekb’nize sahip olabilirsiniz. Sizde binanızın enerji kimlik belgesine sahip olup olmadığını, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Binalarda Enerji Performansı web sitesinden http://www.bep.gov.tr/BELGESORGULAMA/sorgulama.aspx sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Binanızın enerji kimlik belgesi yoksa eğer,2017 yılına kadar almanız gerektiğini unutmayınız!

Tekirdağ Enerji Kimlik belgesi

ENERJİ KİMLİK BELGESİ VERİLERİ

Bina Enerji Performansı ( beptr.bep.gov.tr )verilerine göre, şu ana kadar Tekirdağ ilimizde toplamda; 5882 adet projeden, 5530 adet projeye enerji kimlik belgesi hazırlanmıştır. Enerji kimlik belgesi dağılımları şu şekildedir;

  • 397 adet müstakil konut EKB’si,
  • 4806 adet apartman EKB’si,
  • 2 adet rezidans EKB’si,
  • 274 adet ofis EKB’si,
  • 6 adet hastane EKB’si,
  • 25 adet eğitim EKB’si,
  • 11 adet otel EKB’si,
  • 9 adet AVM EKB’si,

Tekirdağ ilimize ait ekb fiyat bilgisi için, web sitemiz https://www.ekbproje.com ‘a sizleri de bekleriz.Tekirdağ enerji kimlik belgesi uzmanları arasında, konusunda en tecrübeli ekibe sahip olan firmamız EKB Proje olarak, sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Tekirdağ enerji kimlik belgesi için, size sadece parmaklarınız kadar uzağız. Bize telefonla ya da web sitemizden ulaşınız.

Tekirdağ Enerji Kimlik belgesi

Tekirdağ beptr.bep.gov.tr'nin güncel verilerine göre 12.09.2015 tarihine kadar yapılan enerji kimlik belgesi 5583 adet ve proje sayısı 5938 adet yapılmıştır. Bunlardan, 398 adet enerji kimlik belgesi müstakil konut, 4857 adet enerji kimlik belgesi apartman, 2 adet enerji kimlik belgesi rezidans, 275 adet enerji kimlik belgesi ofis,  6 adet enerji kimlik belgesi hastahane,  25 adet enerji kimlik belgesi eğitim kurumları, 11 adet enerji kimlik belgesi otel ve 9 adet enerji kimlik belgesi avm olmak üzere enerji kimlik belgesi oluşturulmuştur. 

İletişim Bilgilerimiz

EKBPROJE.COM
TÜRKİYE
0544 304 1216
info@ekbproje.com

Bayi ve şubelerimiz için tıklayın.

EKB TALEP FORMU