bayilik avantajları

BAYİLİK BAŞVURUSU

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? BERABER KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?

 

Bulunduğunuz Şehirde yada Şirkette Enerji Kimlik belgesi ve Akustik Proje/Rapor ile ilgili talepler size geliyor yada EKB ve AKUSTİK PROJE/RAPOR ile ilgili piyasa oluşturabilirseniz yandaki  Bayilik Formu doldurmanız, bayilik@ekbproje.com'a mail atmanız yada 0544 304 1216-0553 094 0294 (Whatsapp-Cep) nolu numaradan aramanız yeterli olacaktır. 

BİZ KİMİZ?

 Bünyemizde EKB Uzmanları, Elektik Mühendisleri, Enerji Yöneticileri, Etüt/Proje Uzmanları, Akustik Uzmanları, Makine ve İnşaat Mühendisleri bulundurmaktayız.

Enerji verimliliği konusunda bina, ticari işletmeler ve sanayilerde aktif faaliyet yürüten ;

  • Enerji kimlik belgesi (EKB) - Mevcut ve Yeni Binalarda Yetkiliyiz
  • Akustik proje ve Akustik Rapor,

 

EKBPROJEBAYİLİĞİ NEDİR?

EKBPROJE BAYİLİĞİ, şirketimizin faaliyet yürüttüğü tüm alanlarda iş ortaklığını kapsamaktadır.  Bayimiz olan kişi ve kurumlar, faaliyet alanlarımızın tümünde veya istedikleri herhangi bir alanda satış ve pazarlama yapabilirler.

KİMLER BAYİMİZ / İŞ ORTAĞIMIZ OLABİLİR?

Bayilik/İş Ortakları almak isteyen girişimcilerimizin herhangi bir meslek grubuna dahil olması şartını barındırmıyor ve meslek fark etmeksizin tüm girişimcilerimize bayilik verebiliyoruz. Satış ve Pazarlama yapan kişi ve firmalarının yanında Mimarlar, Yapı denetim firmaları, Mühendisler, Proje ofisleri ve Saha Satış Uzmanları iş ortağımız olabilir.

İŞ ORTAKLIĞI NE KADAR SÜREDE AKTİVE EDİLİR?

Size göndereceğimiz “İŞ ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ” ni imzalayıp, Kimlik Fotokopiniz ile birlikte yukarıdaki iletişim adresi veya whatsapp numaralarımızdan birine gönderdiğiniz anda ilgili personellerimiz “iş ortaklığınızı” hemen aktive edeceklerdir.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK NE YAPACAKSINIZ?

1- Bulduğunuz ilde veya Türkiye Geneli herhangi bir ilde kendi müşterileriniz ile veya bizim yönlendirdiğimiz müşterilerle iletişime geçmek,

2- Başta Enerji Kimlik Belgesi ve Akustik Proje/Rapor olmak üzere faaliyet yürüttüğümüzü tüm alanlar konusunda müşterileri doğru ve güvenilir bir şekilde bilgilendirmek

3- Anlaşma sağlanan müşteriler ile “Bayi-Müşteri İş Sözleşmesi” ni doldurmak ve imzalamak.

4- Müşteriden proje/raporun hazırlanması için gerekli belgeleri temin etmek ve firmaya göndermek.

5- Firmamızca hazırlanan belge veya proje/raporun müşteriye teslimini sağlamak,

6- Yapılan işin ücretini müşteriden almak

7- Gerekli ödemeyi firmamıza yapmak.

MÜŞTERİYLE NASIL ANLAŞMA SAĞLAYACAKSINIZ?

Bayimiz/İş Ortağımız olduktan sonra tarafınıza bir fiyat listesi gönderilecektir. Size gönderilen fiyat listesinde belirtilen ücretlere kendi kazancınızı da (kazancınızı kendiniz belirliyorsunuz) ekleyerek müşterileriniz ile anlaşma sağlayacaksınız.

NASIL BAYİLİK BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ?

Enerji Kimlik Belgesi Bayilik Başvurusu yapabilmek için internet sitemizden "Bayilik Başvuru Formu"nu doldurmanız yeterlidir. Personellerimiz en kısa zamanda sizeinle iletşime geçecek ve ayrıntılı bilgi aktaracaklar.

BAYİ / İŞ ORTAĞI OLARAK NE KADAR KAZANABİLİRSİNİZ?

Size göndereceğimiz Fiyat listesi (tüm Türkiye için geçerli olan fiyat listesi), sizin firmamıza ödeyeceğiniz fiyatları belirtir. Siz, bu fiyatların üzerine kendinizin belirlediğiniz kazancınızı da ekleyerek müşterilere satış ve pazarlama yapabilirsiniz. Kazancınızı tamamen sizin performansınız belirliyor. Satış fiyatları hakkında bilgi edinmek için web sitelerimizi ziyaret ediniz. Kazancınız hakkında ayrıntılı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz.

İŞ YAPABİLECEĞİNİZ BÖLGELER

Bayimiz / İş Ortağımız olduktan sonra Tüm Türkiye’den iş alabilirsiniz. İl ve Bölge sınırlamamız yoktur. Aynı ilde birden fazla bayilik / iş ortaklığı verebiliriz. İl ve Bölge korumamız yoktur.

BAYİLERİMİZE VERİLECEK PROMOSYONLAR

Şirket olarak bayilerimize aylık tahsil edilmiş ciroları üzerinden promosyonlar da vermekteyiz. Tahsil edilmiş ciro, şirketimize gönderilen işlerin ücretlerinin tahsil edilmiş halidir. 

 

DİĞER HUSUSLAR

1- Bayi / İş Ortağı olduğunuz zaman firmamız tarafından adınıza “Bayilik / İş Ortaklığı Lisansı” verilecektir.

2- Adınıza kartvizit ve yaka kartı basımı yapılacak (kartvizit ve yaka kartı tasarımımız sabittir) ve faaliyet alanlarımızda iş, reklam ve tanıtım yapabilmeniz için gerekli dökumanlar size firma tarafından gönderilecektir.

3- Bulunduğunuz il için firmamıza talep gelmesi durumunda, müşteri yüz yüze görüşmek isterse, gelen talep firmamız tarafından yönlendirilecek.

4- Kendiniz kuracağınız özel ilişkilerle müşteri portföyü ve pazar oluşturabilirsiniz.

5- Firmamız, belge/rapor/projeyi düzenlendikten sonra sizlere bilgi verecektir. Belge/rapor/projeyi sizin adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo ile firmamız tarafından gönderilecektir. Kargo ücretleri firmamızca karşılanacaktır.

6- Belge/rapor/projeyi teslim etmeden önce müşteriden ödeme alınmalıdır.

 

Bayilik Başvurusu

Hızlı ve güvenilir bir şekilde ENERJİ KİMLİK BELGENİZİ bir gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

İster kapıda ödeme fırsatı isterseniz Havale veya Eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EKBPROJE.COM - MY PROFESYONEL ENERJİ LTD. ŞTİ.