Müşteri Yorumları

Yazan:Hasan ALBAYRAKLI
Yorum : Mantolama işleri ile uğraşıyoruz. Mantolama yaptığımız binaların enerji kimlik belgesi ekb ekbproje ile çalışıyoruz. Bu şekilde yapmış olduğumuz mantolama kalitesi ortaya çıkıyor. Daire sakinleri bizden memnun kalıyor.
Tarih : 09.08.17

Yazan:Abdullah Çakmak
Yorum : Diyarbakır ili içerisinde 10 bloklu sitemizin ekb işlemlerini yaptırdık. Kendileri belgenin her aşamasında bizimle ilgilendi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih : 27.04.17

Yazan:AHMET TAŞKIRAN
Yorum : MERSİN 90 DAİRELİ 8 BLOK BİNAMIZIN ENERJİ KİMLİK BELGESİ EKBPROJE.COM!A YAPTIRDIK. EKB BELGEMİZİ KISA SÜRE ZARFINDA TESLİM ALDIK. EKB FİYATI DA ÇOK UYGUN ARKADAŞLAR. TAVSİYEMDİR. MERSİN
Tarih : 06.01.17

Yazan:Ali Ekber ALTUN
Yorum : SAMSUN da site yöneticisi olarak bir çok firmayla enerji kimlik belgesi hakkında fiyat araştırması yaptık 2 Mayıs 2017 son tarih olması itibariyle de bir çok firma bunu fırsat bilerek fazla fiyat veriyorlardı fiyatlar içerisinde en iyi teklifi veren ekbproje.com fiyatının yanında müşteri memuniyeti konusundaki hassasiyeti ve enerji kimlik belgesinide 3 günlük süre zarfında hazırlaması gerçekten bu konuda profesyonel olduğunu gösteriyor. ekbproje.com çalışanlarının ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim başarılarının devamını dilerek enerji kimlik belgesi çıkarmak isteyenlerin de burayı tercih etmelerini tavsiye ederim.
Tarih : 04.01.17

Yazan:Hulya Yığt
Yorum : Bina yöneticisi olarak Eskişehir de bir çok Mantolama ve boya firmalarına gittik. Binamız için mantolama ya karar kıldık. Mantolamayı ocak 2016 da bitirdik. ama eksik olan Enerji belgesiymiş. Çevre ve şehircililkten bilgi alarak binamızın enerji kimlik belgesini düzenlemek için araştırmaya koyulduk. Ve bir kaç firma arasında ekbproje.com ile çalışmaya karar kıldık. Tüm dairelerimize ait Enerji kimlik belgesi teslim etti. İlgi ve alakadan dolayı tşk. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.
Tarih : 03.01.17

Yazan:Bahar Acar
Yorum : İzmir'de mimarım yaptığımız inşaatların belediyeler bizden enerji kimlik belgesi talebinde bulunmaktadır. Bunun için internetten ekbproje yi buldum. Benin için kısa zamanda teslim etmek çok önemliydi Belgelerimi kısa sürede teslim ettiğiniz için tşk.
Tarih : 19.12.16

Yazan:Ayşe Filiz TAŞ
Yorum : Konya merkezde inşaat firmasıyız yaptığımız inşaatlara enerji kimlik belgesi çıkarmak için nette talepte bulundum. Firmanız yetkilileri tarafından kısa süre zarfında tarafıma dönüş sağlandı ekb hakkında aklımda hiçbir soru işaretine yer kalamayacak şekilde bütün sorularıma cevap verildi bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Fiyat da önemliydi birkaç firmaya daha bakmam gerekiyordu. İnternette konu ile ilgili araştırma yaparken anladım araştırmalarım sonucu daha önce görüştüğüm ekbproje.com Ülke geneli bayilik sistemi üzerine kurumsal çalıştıkları ayrıca hazırlanan enerji kimlik belgenin gönderilmeden önce de verilen belge numarasından belgenin orjinalliğini teyit etme konusunda çevre bakanlığına ait bep.gov.tr üzerine yönlendirmeleri de beni güven konusunda biraz rahatlatmış oldu daha sonra kendilerine gerekli olan yapı ruhsatı ve mimari projeyi gönderdim 2 gün içinde belgenin hazırlandığını ve belgeye ait numaranında e mailime geldiğini gördüm verilen numarayı bep.gov.tr üzerinden kontrol ettiğimde belgenin hazırlandığını orijinaliğinide teyit ettikten sonra ödemeyi yaparak belgenin tarafıma gönderilmesi talebinde bulundum. Belge 2 gün içinde elime ulaştı.
Tarih : 17.12.16

Yazan:Osman Beyaz
Yorum : Afyon ilinde yapacağımız site için belediye bizden enerji kimlik belgesi istedi bu konu için netten araştırma yaptık internet üzerinde ne kadar güvenli olur diye de düşünmedik değil, bize sunduğunuz teknik bilgi ve ödeme konusu bizi tatmin ettiği için sizi tercih ettik. Konuştuğunuz gibi hareket etmeniz buda sizin bu işi ne kadar profesyonel yaptığınızın göstergesidir. Başarılı olacağınızdan eminim iyi ve bol kazaçlar
Tarih : 15.12.16

Yazan:Tamer Cebeci
Yorum : Aydın Kuşadası'ndaki otelimize enerji kimlik belgesi çıkarmak için araştırmalarımız sonucunda fiyat ve verdiğiniz doyurucu bilgiden dolayı çok teşekkür eder birlikte çalışmayı umar, başarılı ve bol kazançlar dileriz
Tarih : 15.12.16

Yazan:Tamer KILIÇ
Yorum : Merhabalar İzmir Narlıdere de bulunan yeni binamız için enerji kimlik belgesi istediler. Bize de acil gerektiği için sizin ile irtibata geçtik. Proje ve ruhsatı mail ortamında atıktan kısa bir süre sonra bize dunusleri oldu, projenin hazır diye, başarılarınızın devamını dilerim.
Tarih : 07.12.16

Yorumlarınız bizim için önemlidir