Zeytinburnu İstanbul Enerji Kimlik Belgesi

Zeytinburnu İstanbul Enerji Kimlik Belgesi

Zeytinburnu İstanbul Enerji Kimlik Belgesi

            Enerji kimlik belgesi özellikle yeni yapılan binaların çok fazla talep ettiği bir belgedir. Bu sayede binaların değeri yükselmekte ve aynı zamanda da daha az fatura ödenmektedir. Zeytinburnu gibi kalabalık bir ilçede binaların yeniden yapılması nedeniyle Zeytinburnu İstanbul enerji kimlik belgesi alınması gerektiğinde, firmamız bakanlık tarafından yetkilendirildiğinden dolayı çok sık tercih edilmektedir.

            Bilindiği gibi 50 metrekarenin üzerindeki binalar, depolar, sanatı tesisleri ve atölyeler gibi birçok alanda 2017 yılına kadar enerji kimlik belgesi alınması gerekmektedir. Bu belgeyi alabilmeniz için de bakanlığın yetkilendirdiği kurumları tercih etmezseniz sahte belgelerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksektir. Zeytinburnu İstanbul enerji kimlik belgesi almak için başvurduğunuzda analiz sonucu size verilecek olan belge numarası benzersizdir ve sahte olan belgeleri bu numara sayesinde ayırt edebilirsiniz.

            Enerji kimlik belgesi almadan önce binanızın ısı yalıtımının yapılması ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı konusunda önlemler alırsanız daha yüksek bir enerji kimlik belgesi sınıfına tabi olabilirsiniz.

            Enerji Kimlik Belgesinde Neler Yazar?

            Zeytinburnu İstanbul enerji kimlik belgesi aldığınızda, binanızın bilgilerinin detaylı olarak yer aldığı ve her kalem enerji sarfiyatınızın sınıflandırıldığı bir belge elinize geçer. Bu belgede yer alan kategorilerde enerjinin hangi kullanımda daha az hangi kullanımda daha çok gittiği belirlenir.

            Bu nedenle belgenin uzman ekip tarafından hazırlanması önemlidir. Çünkü belgede yer alan öneriler kısmında yer alan uzman önerilerini uyguladığında oldukça iyi bir verimlilik sağlayabilirsiniz. Bu da daha az fatura ödemenize neden olur ve bütçenizden ağır bir yük olan faturaları hafifletmiş olarak atmanız söz konusu olur. Zeytinburnu İstanbul enerji kimlik belgesi almak için sanayi kuruluşları ya da binalara birçok belge düzenleyen kurumumuza başvurabilirsiniz.

            Size gerçek enerji kimlik belgesini gönderecek olan ekibimizin önerileri ile daha verimli kullanacağınız enerjiniz bütçenizi rahatlatacak ve çevreye de daha az zarar verilmiş olacaktır. Özellikle eski binalarda çok önemli olan enerji kullanımı gerekli önlemler alınmadığında gelirin büyük kısmının faturalara gitmesine nede olur. Bunun önüne geçmek için en önemli adım olan enerji kullanımlarının ayarlanması sayesinde faturalarınız da azalacak ve doğaya dost bir enerji sarfiyatı yaşanacaktır.

 

Binanızın enerji kimlik belgesi fiyatı almak için www.ekbproje.com 'dan online EKB Talep edebilirisiniz. 

www.ekbproje.com ||| ENERJİ KİMLİK BELGES

EKB Talep Formu